Görögország_dup – Üzbegisztán 1:3 (vége) | Spanyolország – Mexikó 2:1 (vége) | Nigéria – Uruguay 1:2 (vége)
Franciaország – Törökország 4:1 (vége)
Spanyolország
2:1 (0:1)
Mexikó
kedd 02.07.2013, 17:00 • Türk Telekom Aréna, Isztambul • FIFA U20 Labdarúgó világbajnokság

Drámai végjáték után Spanyolország jut a negyeddöntő küzdelmeibe tehát a legjobb 16 között esedékes Spanyolország – Mexikó mérkőzésen.
    Mexikó is megérdemelte volna a továbbjutást, azonban a végjátékban teljesen átvette az irányítást a spanyol csapat, és egy szerencsés góllal végül a rendes játékidőben győzték le Mexikót Julen Lopetegui tanítványai.
    Le a kalappal mindkét együttes előtt! (18:55:38)

Spanyolország gólt szerzett!

MEGNYERI A MÉRKŐZÉST SPANYOLORSZÁG A LEGUTOLSÓ PILLANATBAN! JESÉ LÖVÉSE MEGPATTAN EGY VÉDŐN, MAJD SANCHEZ HÓNA ALATT PATTAN BE A KAPUBA! HIHETETLEN!

90
    Alcácer kihagyja a meccslabdát! Óriásit védett Sanchez!

88
    Lesz-e gól a hármas sípszó előtt? Egyelőre nem úgy néz ki!

84
    A gólszerző Gonzalezt sérülés miatt váltja Luna

82
    Alcácer fejelhetett, de kimaradt a lehetőség.

80
    Kapufa! Sanchez rövidre tartó lövése csattant a kapufán! Továbbra is marad az 1-1!

80
    5 perce dédelgetik a labdát a játékosok, nem volt komolyabb helyzet az utóbbi percekben.

76
    A két cserejátékos, Suso és Suárez játszik össze, de Suárez luftot rúg a tizenhatoson belül.

75
    Már a győzelemért támad Spanyolország! Alcácer akciójában több volt, gyenge lövését megfogja Sanchez.

74

Egy szöglet után a kapu torkából Deriknek csak annyi a dolga, hogy bepofozza a labdát. A semmiből egyenlít Spanyolország!

72
    Kb. 20 percre ahhoz Mexikó csapata, hogy kiejtse a 4 éve veretlen spanyol U20-as válogatottat!

71
    Suárez beadása középre, lehúzza Sanchez.

68
    A Barcelona játékosa Deulofeu helyett a Manchester City csatára, Suárez a pályán a spanyol csapatban.

67
    Újabb csodálatos mexikói akció! Szép ide-oda passzolgatás, majd Corona lába előtt a labda, de lövését bravúrosan védi Sotres. Marad az egy gólos Közép-amerikai előny.