MFK Kosice – Debreceni VSC 4:1 (vége) | MFK Kosice – Debreceni VSC 1:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Raja Casablanca 3:2 (vége)
Gyirmót – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
MFK Kosice
4:1 (0:0)
Debreceni VSC
szombat 06.07.2013, 15:00 • Lokomotív stadion, Kassa • Felkészülési mérkőzések

Ez most egy kicsit kínos eredmény volt a magyar kupagyőztes számára, ez a kísérleti csapat most nem igazán találta a ritmust a szlovák Corgon liga ötödikje ellen! De máris itt a lehetőség a javításra, néhány percen belül kezdődik a második Kassa-Debrecen csata! Tartsanak továbbra is velünk! (16:53:07)

92
    Rezes buktatásért kapott sárga lapot.

91
    3 perc hosszabbítás.

90
    Szécsi szögletét Pölöskey fejelte mellé.

90
    Csere a Debreceni Vasutas Sport Club-nél/nál: lemegy Czvitkovics, bejön Rezes.

89
    Lucas lövése a sorfal egyik tagjáról pattant szögletre.

88
    Szabadrúgás lesz a Loki javára 25 méterről, közben volt egy kis dulakodás is volt a sértett Czvitkovics és néhány kassai között4

85
    A Kassa gólt szerzett!
    Gólszerző PILIPCSUK. Pacinda szögletét röviden megcsúsztatta Trebunák és a hosszú saroknál érkező PILIPCSUK remekül fejelte a hálóba a Kassa negyedik gólját, közvetlen közelről! Ez már kezd egy kissé kínos lenni! 4-1

84
    Kamenec jobb oldali beadását fejelte szögletre Wagué.

83
    Kubíkot szerelte nagy helyzetben Kuti.

81
    D.Coulibaly lövését blokkolta Mera, majd Pacinda rövid felső sarkos bombáját Tóth kapus hatástalanította.

80
    Szécsi Márk ment el lendületesen a jobb oldalon, a 16-osra érve lőtt, de a hosszú sarok mellé!

78
    Nikolic tört be a 16-oson belülre a kifutó Kirev kapus buktatta Őt, de a játékvezető 11-es helyett Nikolicot büntette sárga lappal, műesésért! Hát...

77
    Kuti bal oldali beadását kivetődve fogta meg a hazai hálóőr.

75
    Közben a szlovák csapat kapuja mögött már melegít a másik debreceni garnitúra!

74
    Kuti Krisztián 20 méteres lövését Kirev biztosan hárította.

72
    Slimane Bouadla lőtt a kassai kapuba, de már szabálytalankodott előtte, így a gól érvénytelen.

71
    Kondás Elemér tette vissza szépen a labdát a kassaiaknak, hogy valami pozitívumot is írhassunk.

Juhász Attila

Gólok: 47. Korijkov (Kubík), 53. (öngól), 66. Pacinda, 85. Pilipcsuk – 50. Czvitkovics

Lapok:   11. Bud (DVSC), 21. Mera (DVSC), 78. Nikolic (DVSC), 92. Rezes (DVSC)

MFK Kosice: Kirev – Korijkov, Pilipcsuk, Skvasik, Djordjevics(Kamenec 14.) – Pavúk, Trebunák, Urban, Kristan – Pacinda, D.Coulibaly. Vezetőedző: Jaroslav Galko
    Debreceni VSC: Tóth Cs. – Lázár P.(Czvitkovics szünetben), Mera, Wagué, Kuti K. – Dombi, Sl.Bouadla, Lucas, S.Nikolic – Pölöskey, Bud (Szécsi M. 68.). Vezetőedző: Kondás Elemér

Játékvezetők: Kohl (Kmec, Bednar)