Balmazújváros – Kazincbarcikai SC 3:2 (vége) | Gyirmót – Győrszemere KSK 9:0 (vége) | Sopron – Eskişehirspor 2:2 (vége)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
3:2 (2:1)
Kazincbarcikai SC
kedd 30.07.2013, 18:00 • Városi sportpálya, Balmazújváros • Felkészülési mérkőzések

Vége! A Balmazújváros nagy nehézségek árán, de megnyerte a meccset! A mai napon két részre osztott csapatot láthattuk már jobban is játszani, de a felkészülési időszakban ez elfogadható. A borsodiak lelkesen küzdöttek, Molnár Gábor góllal és gólpasszal vétette észre magát de az osztálykülönbség végül kiütközött, s helyzeteket tudott kialakítani és gólt is tudott szerezni a hazai csapat. Ennyi volt mára a mérkőzés, köszönjük a figyelmüket! Jöjjenek máskor is! (19:47:04)

90
    Patalánszki beadása és az ezt követő kavarodás után Karacsot blokkolták!

89
    Létszámfölényben indultak meg a balmazújvárosiak, de Karacs elteketóriázta, visszaértek a védők és blokkolták.

88
    Molnár ívelte be, Papp kifejelte.

88
    Patalánszki akasztotta meg Nagy Pétert, szabadrúgás balról.

87
    Molnár és Salvador nem értették meg egymást, így nem tudtak megindulni.

82
    Szabó szedte fel a csatárok elől a labdát.

80
    Murák lövését hatalmas bravúrral ütötte szögletre Szabó!

78
    A Balmazújváros gólt szerzett!
    Virág adta be a labdát, a középen érkező MÜLLER ZSOLT pedig Szabó mellett a jobb alsóba fejelte a labdát, 3-2!

77
    Virág lövését tornászta szögletre Szabó!

76
    Karacs lőtt messziről, fölé ment a labda.

74
    Virág szögletét Oláh fejelte kapura, Szabó hatalmas bravúrral védi!

73
    Müller fejesét bokkolták.

72
    Joze lőtt mellé.

69
    Oláh játszott össze Virággal, de Virág mellé lőtt!

Salacz Bence

Gólok: 13. Kónya, 24. Urbin, 78. Müller – 38. Kovács Péter, 51. Molnár

Lapok:   53. Karacs (BAL) – 43. Kovács Bence (KSC)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Első félidő:Mester – Bokros, Papp, Forgács, Németh – Demjén, Kónya, Szőllősi, Nagy R. – Belényesi, Urbin
    Második félidő: Mester- Kiss L, Virág, Kállai, Papp, Oláh, Müller, Murák, Karacs, Patalánszki, Sárközi

Kazincbarcikai SC: Szabó Á. – Nagy P., Komlósi (62. Salvador), Nyisolovics (62. Treznai), Czető (30. Horváth Sz.) – Kovács P (62. Kleiber)., Kovács B (46. Halász), Molnár, Nyitrai (62. Tarr) – Szabó V (62. Menyhért), Joze