Diósgyőri VTK – MTK Budapest FC 2:2 (vége) | Szombathelyi Haladás – Győr 2:2 (vége) | Puskás Akadémia FC – Újpest FC 1:2 (vége)
Puskás Akadémia FC
1:2 (1:1)
Újpest FC
szombat 03.08.2013, 21:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • OTP Bank Liga

Hiába játszott 21 percet emberelőnyben a Puskás Akadémia, a felcsútiak már nem tudtak kiegyenlíteni, sőt, az újpestiek egy kis szerencsével tovább növelhették volna az előnyüket.
    Mindenesetre a hazaiak első NB1-es győzelmére még várni kell, két mérkőzés után 1 ponttal állnak a bajnokságban, míg a fővárosiak az otthoni, Paks elleni fiaskó után javítani tudnak!
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (22:55:00)

90
    2 perc lesz a ráadás

90
    Baracskai fejese nem sokkal megy mellé!

90
    Szöglet hazaiak javára, előre megy a kapusa is!

84
    Luque szépen indul be az üres területbe, de szélre kitett labdáját már nem sikerül középre adni

84
    Kabát szögletét nem sikerül kapura fejelni

83
    Szöglet a lilák javára

82
    Ismét óriásit véd Lubos Hajdúch, ezek most az ő percei!

Nagy Zalán

Gólok: 17. Tischler – 23. Kabát, 62. Ahjupera

Lapok:   80. Farkas N. (PAFC) – 4. Litauszki (UTE), 62. Ahjupera (UTE)   69. Ahjupera (UTE)

Puskás Akadémia FC: Hajdúch – Vachtler, Vaszicsku, Fabio, Farkas N. – Tóth B., Polonkai(Luque, 63.) – Bertus(Zsolnai, 68.) – Gajdos(Uros Nikolics, szünetben), Tischler, Baracskai
    Újpest FC: Balajcza – Molnár S.(Ligot, 51.), Anton, Mihajlovic, Litauszki – Simon K.(Lázár, 76.), Vasziljevics, Balogh B., Tshibuabua – Kabát, Ahjupera

Játékvezetők: Farkas Ádám – Medovarszki János, Buzás Balázs