HFC ADO Den Haag – PSV Eindhoven 2:3 (vége) | Nijmegen EC – FC Groningen 1:4 (vége) | FC Twente – RKC Waalwijk 0:0 (vége)
SC Heerenveen – AZ Alkmaar 4:2 (vége)
HFC ADO Den Haag
2:3 (1:3)
PSV Eindhoven
szombat 03.08.2013, 18:45Eredivisie

A vendégek örjöngenek, hogy vége! A hazaiaknak ez nem tetszik, hiszen hajtottak az egyenlítő találatért!

Egy izgalmas első félidő után, egy harciasabb 2. félidőt láthattunk, ahol egyértelműen a hazaiak domináltak.

3 Sárga lap 1

Ezzel meg is köszönném a figyelmüket, további szép estét kívánok! (20:45:43)

94
    A vendégek most nagyon eldugták a labdát, kell nekik a 3 pont, szép is lenne 3-0-ról elbukni!

93
    A Den Haag gólt szerzett!
    Óriási szabadrúgás gól, 18 méterről! Egyenesen a bal fickába!

Gólszerző VAN DUINEN.

92
    Az utóbbi pár percben szinte csak a hazaiaknál van a labda, de nem tudnak mit kezdeni a vendégek védelmével!

91
    Esnek el a játékosok, már mindkét csapat nagyon várja a lefújást!

91
    Jogosan, 5 perc ráadást adott a játékvezető!

90
    Már a rendes játékidő utolsó percében járunk!

90
    Folytatódik a játék, egyik játékosnak sem lett komolyabb baja, már mindketten a pályán vannak!

89
    Két középpályás fejelt össze a kezdőpontnál, áll a játék!

88
    Nem sok ideje maradt a hazaiaknak a szépítésre!

87
    Csere a HFC ADO Den Haag-nél/nál: lemegy Depay, bejön Toivonen.

85
    Az utolsó 5 perc következik!

84
    A szöglet elszállt mindenki feje fölött, kirúgás lesz!

83
    Két óriási helyzetet láthattunk!
    Először a vendégeknél Locadia került helyzetben, de lassú volt, így szerelték, majd a hazaiaknál kontráztak, Hollát ugratták ki, az ő beadását blokkolta egy védő, szöglet!

82
    Sorra dolgozza ki a helyzeteit a hazai csapat, azonban nincs szerencséjük. Az utolsó pillanatban mindig szerelnek a vendég védők!

82
    Elakad a sorfalban!

81
    A hazaiak rúghatnak nagyon jó helyről szabadrúgást, 20 méter a táv!

80
    Nagyon hajtanak a hazaiak, a vendégek már csak szórakoznak a pályán, élvezik a játékot, ami nem csoda hiszen 3-1-re vezetnek!

Gólok: 45. Holla, 93. Duinen – 12. Wijnaldum, 28. Holla (öngól), 33. Willems

Lapok:   7. Malone (HAA), 18. Beugelsdijk (HAA), 34. Haaren (HAA) – 30. Maher (PSV)

HFC ADO Den Haag: Coutinho-Malone-Wormgoor-Beugelsdijk-Meijers-Jansen-Holla-van Haaren-Cabral-van Duinen-Gouriye
    PSV Eindhoven: Zoet-Williems-Rekik-Bruma-Arias-Maher-Schaars-Wijnaldum-Depay-Locadia-Bakkali