Debrecen – HC Zalău 43:22 (vége)
DVSC - TVP AQUATICUM
43:22 (20:16)
HC Zalău
csütörtök 08.08.2013, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Felkészülési mérkőzések

Ezzel a lőlappal köszönjük meg a figyelmüket, reméljük jól szórakoztak! Maradjanak velünk, hiszen még számos Európa Liga meccs vár Önökre! (20:30:30)

Gólszerzők:

DVSC: Sopronyi 10 (9), Siska, Kudor 6-6, Slakta, Szilágyi, Barna 4-4, Ábrahám, Varsányi 2-2, Bálint 1 (1), Valovics, Bohus-Karnik, Karnik, Karalyos 1-1

Zilah: Varga 6 (3), Cicic 3 (1), Bardac, Ciuciulete 3-3, Badita, Turcas, Pintea 2-2, Ciobanu 1

Egy időre most elköszönünk Önöktől, de hamarosan jövünk a gólszerzőkkel! Ne menjtenek messzire!

A debreceniek már elvonultak, a zilahiak pedig letargikus állopotban vannak és nyújtanak.

A mérkőzést a DVSC labdarúgócsapatának két tagja, Horváth Zoltán és Ludánszki Bence is megtekintette. Kérdésünkre elárulták, hogy csak egy jó meccset szerettek volna látni.

A második félidőt valami elképesztő fölénnyel nyerte meg a debreceni csapat, ami biztató jel lehet a jövőre nézve. Szebbnél szebb akciókat vezettek a cívisvárosiak, a 43 lőtt gól és a második félidőben kapott 6 gól önmagáért beszél. A zilahiaknak pedig bőven van még mit csiszolni a játékukon, ha ennél eredményesebbek akarnak lenni.

60
    Mérkőzés vége. (43:22)

60
    Varga lövését védte Makai. (43:22) (43:22)

60
    Talán ez volt a meccs gólja! Kudor 10 méterről, alulról eleresztett lövése valami elképesztő erővwel vágódott a kapuba! (43:22) (43:22)

59
    Pera lépi el. (42:22) (42:22)

59
    Lazarral volt szabálytalan Karnik, marad a Zilahnál. (42:22) (42:22)

58
    A kontrából Kudor lőtt a jobb sarokba. (42:22) (42:22)

58
    Prodan átlövését védte Makai. (41:22) (41:22)

58
    Kudor gólt lőtt, de előtte már ellépte. (41:22) (41:22)

57
    Varsányi, majd Kudor ziccerét is védi Adina! (41:22) (41:22)

56
    Cicic ugrott be a szélről, majd elpattintotta Makai lába alatt a kapuba! (41:22) (41:22)