Magyarország_dup – Németország 23:40 (vége)
Magyarország_dup
23:40 (11:16)
Németország
szerda 14.08.2013, 18:15 • Budaörsi Kézilabda Csarnok • IHF Férfi U19 kézilabda világbajnokság

A magyar válogatott mindkét félidőt rosszul kezdte, ami nagyban befolyásolta a mérkőzés kimenetelét. Míg az első félidőben tartották magukat fiataljaink, addig a második félidőben teljesen összeomlottak védekezésben, mint támadásban. A német együttes magabiztosan, végig kiegyensúlyozottan nyerte meg a mérkőzést és szerezte meg az első helyet a csoportban. A magyar válogatott pénteken Norvégia legjobbjai ellen mutathatja meg, hogy a mai produkciónál sokkal többre hivatott. Bízzunk tehát az eredményesebb folytatásban és kövessék figyelemmel a válogatott utolsó mérkőzését oldalunkon. (19:55:25)

60
    Mérkőzés vége. (23:40)

60
    Engels utolsó másodpercben szerzett góljával közte 17. (23:40) (23:40)

60
    Kohlbacher szerezz gólt indítás után. (23:39) (23:39)

59
    Nagy eredményes 11 méterről. (23:38) (23:38)

58
    Ritterbach szerez gólt lerohanás után. (22:38) (22:38)

58
    Engels eredményes átlövésből. (22:37) (22:37)

58
    Drux szerezte meg sokadik gólját. (22:36) (22:36)

58
    Fekete szerez gólt a jobb átlövő helyéről. (22:35) (22:35)

57
    Borbély védte Ritterbach hetesét de Kohlbacher a kipattanót már a kapuba vágta. (21:35) (21:35)

57
    Bohács kapott 2 percet kétkezes lökésért. Hétméteres. (21:34) (21:34)

56
    Kohlbacher szedett össze egy kipattanót, majd lőtt a kapuba. (21:34) (21:34)

56
    Horváth eredményes egy lerohanás után. (21:33) (21:33)

55
    A közel 2 méteres Baumgartner szerzett újabb átlövés gólt. (20:33) (20:33)

53
    Nagy lövése talál utat a kapuba Poltrum lábai között. (20:32) (20:32)

53
    Baumgartner kísérletét védte Borbély Ádám. (19:32) (19:32)

53
    Fekete szerez gólt lerohanásból. (19:32) (19:32)

52
    Horváth kapott 2 percet. (18:32) (18:31)

52
    Drux eredményes betörés után. (18:32) (18:31)

Sándor Gergő

Magyarország_dup: Miklós Gergő, Borbély Ádám (kapusok), Stranigg János, Szeitl László, Törtely Koppány, Faluvégi Rudolf, Bánhidi Bence, Tóth Patrik, Fekete Bálint, Nagy Szabolcs, Leimeter Csaba, Gidai Máté, Kovacsics Péter, Bujdosó Bendegúz, BohácsSándor, Horváth Dániel
    Vezetőedző: Kovács Péter

Németország: Rudeck Christoper, Poltrum Konstantin (kapusok), Blohme Lukas, Ritterbach Joscha, Hausmann Jannik, Engels Marcel, Herbst Kevin, Baumgartner Florian, Kohlbacher Jannik, Spieb Tom, Draux Paul, Emanuel Max, Wiederstein Fabian, Jaeger Philip, Kunkel Yves, Suton Tom
    Vezetőedző: Schwarzer Christian

Játékvezetők: Ku Pon Ok (KOR), Li Szeok (KOR)