Ferencváros II. – Létavértes SC 2:1 (vége) | Nagyatádi FC – Balatonfüredi FC 0:0 (vége) | Tiszaújváros – Hajdúböszörményi TE 2:1 (vége)
Egri Fc – FC Hatvan 0:2 (vége) | REAC – Cigánd 1:1 (vége)
Nagyatádi FC
0:0 (0:0)
Balatonfüredi FC
szombat 07.09.2013, 16:30 • Mudin Imre Sportcentrum (7500 Nagyatád, Kiszely László u. 40.) • NBIII - Nyugati csoport

A 2013/2014-s szezon negyedik fordulójában második hazai mérkőzésén második gól nélküli döntetlenjét érte el a Nagyatádi FC. A találkozó összképe alapján a pontosztozkodás igazságosnak mondható.

STATISZTIKA:
    Kapura lövés, fejes: 7-10
    Kaput eltalálta: 4-4
    Szöglet: 3-12
    Szabálytalanság: 16-16
    Les: 1-2 (18:19:34)

93'
    Véget ért a mérkőzés!
    Köszönjük a figyelmet!

90'
    Németh Renáta három percet hosszabbít.

88'
    A véghajrára felpörögtek a csapatok, mindkét együttes megfontoltan dédelgeti a labdát, és építgeti támadásait, de jobbára csak a két tizenhatos között zajlik a játék.

87'
    Somogyi Richárd nem tudja folytatni a játékot, hordágyon kellett lehozni a pályáról. Helyére Ács Martin érkezett.

84'
    A tizenegyedik balatonfüredi szöglet után megítélt szabadrúgásnál Somogyi Richárd tűnt el a kapu előtti kavarodásban, fejsérülése súlyosnak tűnik, percek óta áll a játék.

82'
    Egy elveszített labdát követő kontra végén Nyári Ádám szúrta kapura a labdát mintegy 14 méterről, félmagas lövését Gyenes szögletre mentette.

80'
    Kovac Zoltán ívelt középre egy szögletet a jobb oldalról, remek tekerését Filipánics húzta le a berobbanó Dekanics elől.

78'
    Babos végezett el egy szabadrúgást a nagyatádi kaputól nagyjából 25-26 méterre. Magas lövése centikkel kerülte el a bal felső sarkot!

77'
    Itt az utolsó nagyatádi csere is: Szabó Szabolcs le – Akácsos Szilárd be.

74'
    A kilencedik tóparti szögletet is Osváth adta középre a bal oldalról, kísérletét ezúttal Szabó Szabolcs tisztázta a mezőnybe.

71'
    Újabb füredi csere: Kocsis Gergő helyére Szabó Levente érkezett.

70'
    Hosszú percek után az első említésre méltó lehetőség: Vukan Nikolic mintegy 25 méterről szánta el magát lövésre, kísérlete mintegy két-három méterrel kerülte el a vendégek kapuját.

64'
    Babos végezhetett el egy szabadrúgást a jobb oldalról, azonban kísérletét a nagyatádi védők bedobásra tisztázták.

61'
    Papp Tibor rántotta le Csongár Pétert, amiért sárga lap lett a füredi játékos "jutalma".

59'
    A hetedik balatonfüredi sarokrúgás is veszélytelenre sikeredett: ezúttal is Osváth tekerte be a bal oldalról, magas próbálkozását azonban Gyenes biztosan húzta le.

58'
    Az utóbbi percekben alábbhagyott az iram, jobbára csak a két tizenhatos között zajlik a játék, a kapuk elvétve sem forognak veszélyben.

54'
    Első füredi változtatás: Bezerédi Ádám helyére Nyári Ádám érkezett.

52'
    Garai Krisztián kapta a mérkőzés harmadik sárga lapját, miután buktatta Bezerédi Ádámot.

Vörös Sándor

Gólok:

Lapok:   25. Csongár (NFC), 52. Garai (NFC) – 26. Somogyi (BFC), 61. Papp (BFC)

Nagyatádi FC: Gyenes A. – Szabó Sz., (Akácsos – 77.p.), Dekanics, Petrók, Kovac – Márton A., Pákai, (Zmukic – szünetben) – Garai, Csongár, Laczkó, (Horváth M. – szünetben) – V. Nikolic
    Balatonfüredi FC: Filipánics – Bognár P., Bieder, Kovács Sz., Krén – Papp T., Somogyi R., (Ács M. – 87.p.) – Osváth, Kocsis, (Szabó L. – 71.p.), Babos – Bezerédi, (Nyári Á. – 54.p.)

Játékvezetők: Németh Renáta (Hofbauer Roland, Szabó Péter)