Valencia – Swansea City 0:3 (vége) | FC St. Gallen 1879 – Kubany 2:0 (vége) | Din. Zagreb – Odessa 1:2 (vége)
PSV Eindhoven – Ludogorets 0:2 (vége) | Salzburg – Elfsborg 4:0 (vége) | Standard Liège – Esbjerg FB 1:2 (vége)
Zulte Waregem – Wigan Athletic 0:0 (vége) | Maribor – FC Rubin Kazany 2:5 (vége) | ACF Fiorentina – FC Paços de Ferreira 3:0 (vége)
CS Pandurii – FC Dnipro Dnipropetrovsk 0:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – Girondins Bordeaux 3:0 (vége) | Maccabi Tel Aviv F.C. – APOEL 0:0 (vége)
Dynamo Kijev – KRC Genk 0:1 (vége) | Thun – Rapid 1:0 (vége) | SC Freiburg – Liberec 2:2 (vége)
Real Betis – Olympique Lyon 0:0 (vége) | Vitória Guimares SC – Rijeka 4:0 (vége) | Apollon Limassol – Trabzonspor 1:2 (vége)
S. S. Lazio – Legia 1:0 (vége) | Sheriff – FK Anzsi Mahacskala 0:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Tromsö 3:0 (vége)
PAOK – Shakhter Karagandy 2:1 (vége) | Maccabi Haifa – AZ Alkmaar 0:1 (vége)
GNK Dinamo Zagreb
1:2 (1:0)
FC Chornomorets Odessa
csütörtök 19.09.2013, 19:00 • Maksimir • Európa liga

Kisebb meglepetésre hátrányból felállva elviszi mindhárom pontot a Dinamo Zagreb otthonából az ukrán Chornomorets Odessa!

Az első félidő lassú iramú játékát követően egy sokkal izgalmasabb második játékrészt produkáltak a felek, melyben a vendégek akarata érvényesült, és 3 perc alatt 1:2-re kozmetikázták az 1:0-ás eredményt. A vendégek ezután sem álltak meg, voltak veszélyes helyzeteik bőven, a Zagreb pedig csak későn ébredt fel – a 80. perc tájékán – de 10 perc alatt nem tudtak már pontot menteni. (20:54:10)

94
    Az újabb beadást is kifejelik, most van vége! 1:2!

94
    Kifejelik, de a játékvezető még hagyja.

93
    Még egy beadásra talán van idő.

93
    Ez a beívelés is gyenge, ezúttal is Bezotosnyi kapus kezében köt ki a labda.

93
    Beléptünk az utolsó percbe is, támadásban a hazaiak!

92
    Pontatlan a beadás, Bezotosnyi kapus pedig megfogja a neki lefejelt labdát.

92
    Egy perc letelt a hosszabbításból, mindent megpróbál most a Dinamo Zagreb.

91
    Három perc a ráadás.

91
    Elvesztik most a labdát a hazaiak, kontra helyett szépen lassan indul meg az Odessa.

90
    Pontatlan, kivágják a tizenhatos elől a labdát a vendégek! Kezdhetik elölről a támadást a hazaiak.

90
    Most a bal szélen indul a Dinamo!

89
    Husejinovic tüzelt a tizenhatos széléről, nem sokkal ment mellé.

88
    Elvesztik a labdát a vendégek a félpályánál, megindul a Zagreb!

88
    Kijön a labda a tizenhatosról, fordulhat az Odessa!

88
    Hazai szöglet jöhet.

88
    Remek tizenhatos előtti összjáték után Sammir tüzelt 17-ről szemből, de blokkolták a lövését!