HSC Csíkszereda – Nové Zámky 4:1 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Budapešť 2:1 (hosszabbítás vége)
HSC Csíkszereda
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
HC MIKRON Nové Zámky
péntek 20.09.2013, 18:00MOL Liga

Az utolsó 5 percben három gól született, és a hazai közönség nagy örömére nyert a hazai csapat, így megszületett a forduló meglepetése. A dunaújvárosi zakó után, megveri a Csíkszereda listavezetőt. (20:16:38)

60:00

59:03
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Szépít az Érsekújvár DUBEC MAREK révén. Gólpasszok: Podstavek Álbín, Nagy Gergő.

57:42
    A HSC gólt szerzett!
    Lehozták a vendégek Chovan kapust, BÍRÓ TAMÁS ÁRON az üres kapuba lövi a korongot. Gólpasszok: Szőcs Szabolcs, Kósa Endre.

57:28
    HC Nové Zámky időkérés

56:47
    FARKAS TAMÁS eldönti a három pont sorsát, belövi a hazaiak harmadik gólját. Gólpassz: Moldován Ervin.

56:47
    HSC Csíkszereda időkérés

56:47
    Kiállítás a vendégektől, Dubec megy le 2 percre bottal akasztásért

54:42
    Papp Szabolcs visszatér a büntetőpadról.

52:41
    Kiállítás a hazaiaktól, nem megengedett testjátékért kap 2 percet a csapatkapitány Papp Szabolcs.

50:01
    Még tíz perc a harmad végéig

47:39
    BECZE TIHAMÉR kettőre növeli a hazaiak előnyét. Gólpassz: Novák Václav.

45:20
    Teljes létszámban a vendégek

43:18
    Túl sok játékos a jégen, 2 perc büntetést kap az érsekújvári csapat.

42:45
    Kihúzza gól nélkül az Érsekújvár, Podstavek újból játékban.

41:49
    Bíró és Baron visszatérnek, folytatódik a hazai előny

40:44
    Kiállítás a vendégektől, Podstavek kap 2 percet gáncsolásért.

40:01

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 26. Mihály (Moldován), 48. Becze (Novák), 57. Farkas (Moldován), 58. Bíró (Szőcs, Kósa) – 60. Dubec (Podstavek, Nagy G.)

HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) – Hruby, Góga, Becze (A), Molnár, Novák – Kósa, Papp (C), Molnár, Szőcs (A), Bíró T. – Bors, Flinta, Mihály, Moldován, Farkas – Adorján, Salló, Hildebrand, Péter, Bíró O.
    HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajcovic) – Kowalczyk, Siska, Podstavek, Nagy (A), Dubec (A) – Baron, Hrudik, Korytko, Uram, Weissmann – Zajac, Pavesic, Ruzicka, Stefanka M. (C), Caládi – Král, Stefanka O.

Játékvezetők: Juhász, Iliescu – Kis-Király, Mayer.