Real Sociedad – Málaga CF 0:0 (vége) | UD Almería – Levante 2:2 (vége) | Rayo Vallecano – Barcelona 0:4 (vége)
Valladolid – Atlético Madrid 0:2 (vége)
Rayo Vallecano
0:4 (0:1)
FC Barcelona
szombat 21.09.2013, 20:00 • Estadio Teresa Rivero, Madrid • Primera División

Érdekes mérkőzést láthattunk. A végeredmény nem tükrözi a játék képét, ettől sokkal szorosabb volt a találkozó. Megítélésem szerint a mérkőzés döntő momentuma a kihagyott hazai büntető volt 0:1-es állásnál. Ezután is ment előre becsülettel a Rayo Vallecano, de ma semmi sem sikerült nekik.

Köszönöm a figyelmüket! (21:52:48)

90+3
    Még egy szöglet a hazaiak oldalán, de helyzetig már nem jutnak el.

90+2
    Embarba közeli fejesét védi szenzációsan Valdés!

90+2
    A hosszabbítás utolsó percében járunk.

90+1
    Két perc lesz a ráadás, többnek nem is lenne értelme, már rég eldőlt a mérkőzés.

90
    Egymás után két Barcelona szöglet született, gólhelyzet azonban ezekből sem alakult ki.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

88
    Újabb vendégszögletet láttunk, ez sem sikerült túl jól.

87
    Sarokrúgást végeztek el a katalánok, veszélytelenül.

83
    Arbilla lőtt 30 méter távolságból, lökete alig kerülte el a kaput, veszélyes próbálkozás volt!

81
    Neymar le, Tello be.

80
    Tíz perc van hátra a rendes játékidőből.

79
    A Barca gólt szerzett!

CESC FABRÉGAS használ ki egy védelmi hibát, majd ezt követően 14 méterről Rubén kapujának jobb oldalába lövi a labdát!