Granada – Valencia 0:1 (vége) | Sevilla – Rayo Vallecano 4:1 (vége) | Elche CF – Real Madrid 1:2 (vége)
Sevilla FC
4:1 (1:0)
Rayo Vallecano
szerda 25.09.2013, 20:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Megvan a hazaiak első győzelme a bajnokságban. A második félidő elején sikerült növelni a hazaiaknak az előnyt, de az 55. percben a Rayo egyenlített, ezzel pedig ismét meccsben voltak a vendégek. Azonban a remény nem tartott sokáig, Galvez második sárga lapja után idő előtt mehetett zuhanyozni, a kiállítás pedig 62. perctől megpecsételte a hazaiak sorsát.
    A csereként pályára lépő Bacca a 81. percben végképp eldöntötte a találkozó. Ezt már nem nagyon bírták idegekkel a vendégek, Viera el is veszítette a fejét. A mérkőzés hajrájában kettős emberhátrányban játszott a Rayo, a Sevilla pedig még rúgott egy gólt.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (22:00:37)

91
    A végén még vezetett a Sevilla egy veszélyes támadást, Gameiro készítette lea labdát lövésre, Bacca pedig 17 méterről nem sokkal rúgta mellé.

90
    Két perc lesz a ráadás.

88
    A Sevilla gólt szerzett!
    CARLOS BACCA tovább növeli a Sevilla előnyét. Bal oldalon vezetett támadást a Sevilla, az alapvonalról pontosan jött a beadás, középen az ötösön belül Bacca akrobatikus mozdulattal tessékelte a labdát a kapuba.

86
    Lass kapott sárga lapot belépőért.

84
    Rakitic szögletét kivágták a vendégek. Majd kontrából megindultak, de a kettős emberhátrányban nem jutottak messzire.

83
    Bacca maradt lesen, kifelé jöhetnek a vendégek.

82
    Viera veszítette el a fejét, a játékvezető azonnal leküldte. Mbia-val harcolt a labdáért, majd mikor Mbia szabálytalankodott ellene, akkor durván felrúgta.

81
    CARLOS BACCA góljával növeli előnyét a Sevilla. Gameiro vált le védőjéről, majd pontosan centerezett, középen pedig a csereként beállt Bacca kinézte magának a sarkot.

80
    Feszültek, idegesek a játékosok. Közben a Sevilla vezet támadást.

79
    Trochowski belépőért kap sárga lapot.

78
    A hazaiak támadnak többet, a vendégek leginkább kontrákkal próbálkoznak.

77
    Rabello áll be Samperio helyett.

76
    Trochowski szöglete nem jelentett veszélyt a Rayo kapujára.

75
    A hazaiak támadását Mbia fejezte be lövéssel, a labda a blokkról szögletre ment.