Voyage SE – ESMTK 2:3 (vége) | Felsőzsolca VSC – Cigánd 2:2 (2:4 bűnt. vége) | Tiszaújváros – Szeged 2011 0:1 (hosszabbítás vége)
Biatorbágy – Futura-Mosonmagyaróvár 2:1 (vége) | Nyírbátori FC – Nyíregyháza 0:2 (vége) | Sopron – Puskás Akadémia FC 2:3 (hosszabbítás vége)
Nyírbátori FC
0:2 (0:2)
Nyíregyháza Spartacus FC
szerda 25.09.2013, 15:00 • Sport utcai stadion, Nyírbátor • Magyar Kupa

És vége! A lelkesen küzdő, helyzeteket kialakító, de ellenfelénél pontatlanabbul játszó Nyírbátornak fejet kellett hajtani a Nyíregyháza nagyobb tudása előtt. A vendégeknek ugyan kevesebb lehetősége volt, de az igazán nagy ziccereket ők alakították ki. Ezért mondható, hogy megérdemelt a győzelmük. A Nyíregyháza harmadik 2-0-ás győzelmével továbbjutott a Magyar Kupa negyedik fordulójába, a Nyírbátor búcsúzott a további küzdelmektől. A következő körben már igazi nagyágyúk is várnak a Szparira. A tavalyi NB1-es csapatok is bekapcsolódnak a küzdelmekbe. Ez volt mára a Nyírbátor – Nyíregyháza Magyar Kupa mérkőzés. Maradjanak velünk, hiszen számos mérkőzéssel kedveskedik még Önöknek az onlajnok.com! (16:51:45)

90+2
    Tovább jön a Szpari. Reznek adott Katonának, de az ő lövését blokkolta Ambrusz.

90+1
    Dajka beadása közel sem volt jó senkinek.

90
    Szilágyi feltápászkodik, de le kell jönnie, mert a játékvezető megállította a játékot.

90
    Szilágyi kapott görcsöt az ellenfél térfelének közepén, Tóth segít neki.

90
    Ráti mellé lőtte.

89
    Mészárost lökte fel Pákolicz, szabadrúgás következik.

89
    Próbálkozik becsülettel a Nyírbátor, de nincs a játékukban átütő erő.

88
    Ráti lőtt balról, kisodródva, Ovsiyenko védett könnyedén.

87
    Csáki adta el a labdát a saját tizenhatosa előterében, de Patály magasan fölé lőtte a labdát.

86
    Katona tört befelé a tizenhatos sarkáról, nagyon csúnyán fölé. Ez a jelenet nem tetszett a szép számmal kilátogató nyíregyházi szurkolóknak.

85
    Haburcsák végzett el egy szögletet, veszélytelen.

84
    Ráti távoli lövését fogta Ovsiyenko!

83
    Mostmár a vendégek irányítják a játékot. Kissé talán el is fáradt a hazai csapat.

82
    Szilágyi beadásába ért bele Ambrusz, a vendég játékosok szerint kézzel, a játékvezető szerint mellel, nincs büntető.