Békéscsaba – Balmazújváros 1:2 (vége) | Dunaújváros – Gyirmót 2:0 (vége) | Ajka – Szolnok 2:0 (vége)
Kozármisleny – BFC Siófok 0:1 (vége) | Nyíregyháza – Cegléd 1:0 (vége) | – Sopron 1:0 (vége)
Tatabánya – ZTE 1:2 (vége)
Békéscsabai Előre 1912 SE
1:2 (1:1)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
szombat 28.09.2013, 16:00 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • Merkantil Bank Liga

A mérkőzést a Balmazújváros nyerte, előbb Németh talált a kapuba egy védelmi hiba után, majd rá egy percre Leucuta egyenlített. A 70. percben Szőllősi szabadrúgásból volt eredményes. A 84. perctől emberhátrányban játszott a Békéscsaba Radványi kiállítása miatt.
    A következő fordulóban a Balmazújváros a Vasast fogadja, míg a Békéscsaba a Gyirmót otthonába látogat. (17:55:58)

90
    4 perc a hosszabbítás