Békéscsaba – Balmazújváros 1:2 (vége) | Dunaújváros – Gyirmót 2:0 (vége) | Ajka – Szolnok 2:0 (vége)
Kozármisleny – BFC Siófok 0:1 (vége) | Nyíregyháza – Cegléd 1:0 (vége) | – Sopron 1:0 (vége)
Tatabánya – ZTE 1:2 (vége)
FC Tatabánya
1:2 (0:2)
ZTE FC
szombat 28.09.2013, 16:00 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Merkantil Bank Liga

A második félidőt megnyomta a Tatabánya, ám Pavicevic duplája eldöntötte a meccset, a végén Szabó szépített, az 1 gólos vendég siker megérdemeltnek mondható, bár az utolsó 20-30 percben nagyon beszorult a ZTE, de a hazaiak erejéből csak szépítésre futotta.
    Köszönöm a figyelmet! (17:47:58)

90+1
    A Tatabánya gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Csak említenem kellett, máris elment a balszélen SZABÓ BENCE, harcosságának köszönhetően bejutott a 16-oson belülre, és a kapuba lőtt, 1-2!

90+1
    Úgy tűnik, a hosszabbításban már nem lesz helyzet.

90
    1 perc a hosszabbítás.

89
    Gyürki ívelt középre, de szabadrúgás kifelé.

87
    Hazai szöglet jöhetett, Jahic fogta, majd saját játékosával ütközött, egy fél perc ezzel is elment, már folytatódik a játék.

86
    Ludánszki harcolt ki szabadot, ám az ívelésből nem lett semmi.

84
    Az ellenfél 16-osánál adogathatott a Zete, érik a győzelmük.

82
    Időhúzásért jár a sárga.

82
    Weitner az ívelést választotta, így veszélytelenül kiment a labda.

81
    Gyürkivel szemben volt szabálytalan egy vendég játékos, 18 méterről jöhet a Bányász.

80
    Veszélytelen volt ez a szöglet is.

79
    Hazai szöglet jöhet.

78
    Eldőlni látszik a meccs, most már a vendégek is tudják tartani a labdát, a Tatabánya pedig szépíteni sem tud.

76
    Óriási helyzet maradt ki! Móri ment el a jobb oldalon, beadását Szabó kapta, aki a 16-oson belül cselezgetett, majd Jahicba lőtt.

74
    Kis lőtte fölé a szabadot.

74
    Csere a FC Tatabánya-nél/nál: lemegy Bozsik, bejön Ludánszki.

73
    A kapuval szembe, jó 22 méterről jöhet szabadrúgással a Tatabánya.

Pörge Béla

Gólok: 90+1. Szabó – 24. Pavicevic, 41. Pavicevic

Lapok:   39. Weitner (FCT), 48. Bozsik (FCT) – 34. Simonfalvi (ZTE), 67. Preklet (ZTE), 69. Hajdú (ZTE), 82. Jahic (ZTE)

kimaradt büntető: 32. Weitner (FCT), kimaradt bünt.

FC Tatabánya: Dombai – Szamosszegi, Szűcs, Radnai (Kis, 46.), Besztercei – Bozsik (Ludánszki, 74.), Kovács, Bakos (Szabó, 46.), Gyürki, Móri – Weitner
    Cserék: Farkasdi – Páles, Ludánszki, Szabó, Kis, Polyák, Soltész

ZTE FC: Jahic – Bogunovic, Nánási, Hajdú, Preklet, Kovács – Frizoni (Szegleti 60.), Grbic (Bíró, 70.), Simonfalvi – Babati, Pavicevic (Vayer, 65.)
    Cserék: Czirjék – Vágó, Szegleti, Vayer, Kulcsár, Nagy, Bíró

Játékvezetők: Kovács J. Zoltán; Becséri, Horváth