Debreceni VSC – MTK Budapest FC 1:0 (vége) | Újpest FC – Pécsi MFC 1:1 (vége)
Újpest FC
1:1 (1:1)
Pécsi MFC
vasárnap 29.09.2013, 18:30 • Szusza Ferenc Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Gólnélküli második félidő után maradt az első félidőben kialakult 1-1. Mindkét csapat hajtott becsülettel, de sok pontatlanság, bosszantó hiba jellemezte a mérkőzést. A döntetlen igazságosnak nevezhető a játék képe alapján. Az Újpest immár 4 meccse nyeretlen és a következő két meccsen is nehéz ellenfelek ellen lép pályára (Videoton idegenben és Győr itthon). A Pécs csapata elégedett lehet az idegenben begyűjtött egy ponttal, aminek köszönhetően még mindig fővárosi riválisa előtt áll a tabellán. (20:28:32)

90+1
    Ngawa beadását Kabát készítette le Ligotnak, aki 7 méterről eltörte a labdát. Pedig igéretes helyzet volt.

90
    3 perc hosszabbítás.

88
    A szöglet utáni kapu előtti kavarodást követően Balajcza szedte össze nehezen a labdát.

88
    Pécsi kontra végén Pölöskey lőtt 18 méterről, lövése Juanon megpattanva a kapufáról szögletre pattant.

87
    A belga U-21-es válogatott védő, Ngawa vállalkozott lövésre a 16-os sarkáról, de lövése méterekkel elkerülte a kaput.

86
    Kisebb ápolás után szerencsére Vasziljevics visszatérhetett a pályára.

85
    Gőcze kapus ütközött Vasziljeviccsel. A szerb középpályást ápolni kell az ütközés után.

83
    Vendég beadás után Antón középre kifejelt labdáját, Frőhlich vette mellre majd lőtt 20 méterről a kapu fölé.

82
    Csere a Újpest FC-nél/nál: lemegy Suljic, bejön Ligot.

81
    Frőhlich szerzett labdát a félpályán majd két újpesti védőt mellett 15 méterről kicsit balról lőtt a kapu mellé.

80
    Frőhlich a védők mögé belöbbölt labdáját Balajcza szedte föl Pölöskey elől.

78
    Fodor beadását Juanan fejelte ki Pölöskey elől.

77
    Pécsi kontrát állít meg lesen a partjelző.

75
    Csere a Pécsi MFC-nél/nál: lemegy Grumic, bejön Frőhlich.

72
    Ezúttal Kabát vállalkozott lövéssel, de 21 méteres életerős próbálkozását Gőzce szögletre tornázta.