Békéscsaba – Újpest FC 1:1 (vége) | Debreceni VSC – Balmazújváros 2:0 (vége) | Tatabánya – Sopron 1:2 (vége)
– Diósgyőri VTK 1:0 (vége) | Nyíregyháza – Mezőkövesd Zsóry FC 3:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Szolnok 4:2 (vége)
Lombard Pápa FC – Gyirmót 2:1 (vége) | ZTE – BFC Siófok 0:1 (vége) | Pécsi MFC – Kaposvári Rákóczi FC 2:0 (vége)
FC Tatabánya
1:2 (0:1)
Soproni VSE
szerda 09.10.2013, 15:00 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Magyar Ligakupa

A vendég soproniak megérdemelten szerezték megy a győzelmet a fiatalokkal felálló hazai csapattal szemben. A korai első gólra nem tudtak válaszolni a hazaiak, sőt végig irányított az első félidőben a Sopron. A második játékrész is hasonlóan alakult mint az első, a Sopron játszott fölényben, majd a félidő derekára Németh növelte az előnyt. Ezután visszavettek a vendégek, talán ennek köszönhetően egy kissé be is szorultak a végére és sikerült egy büntetővel szépíteni a Tatabányának. Köszönöm figyelmüket! (16:51:36)

90+2
    Wágner egy beadását Gyürki lövi nem sokkal mellé, nagy egyenlítési lehetőség volt!

90+1
    A Tatabánya gólt szerzett! Jónást buktatják a 16-oson belül, a büntetőt LUDÁNSZKI ISTVÁN értékesíti, biztosan lő a kapu jobb oldalába.

90
    Hatalmas helyzetet hagy ki Wágner, egy előre ívelt labdára csap le, a vendég kapus véd.

89
    Jónás céltalanul lő előre egy labdát.

88
    A kapu elé bedobott labdát könnyen kilövik a soproniak.

87
    Fenyvesi dob be jobbról.

87
    A középpályán szépen adogat a Tatabánya, de eladják a végén a labdát.

85
    Horváth most jobbról lő szabadot középre, de a hazai Lázár felszabadít.

84
    Polyák ível be balról egy labdát a soproni kapu elé, de nem érkezik rá senki.

83
    Szepesi helyére áll be Ludánszki.

82
    Németh cselez középen, elveszíti a labdát, de a Sopron hamar visszaszerzi a játékeszközt.

81
    Horváth kap hosszú labdát a bal oldalon.

80
    Szűcs szépen szabadít fel hátul, azonban az ebből induló támadás nem tart sokáig, jön a Sopron.

79
    Horváth lő be középre a bal oldalról egy labdát, de a hazai védők felszabadítanak.