Borussia Dortmund – Hannover 96 1:0 (vége) | Bayern München – 1. FSV Mainz 05 4:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – Norimberk 1:1 (vége)
Hertha BSC – Borussia M'gladbach 1:0 (vége)
Bayern München
4:1 (0:1)
1. FSV Mohuč 05
szombat 19.10.2013, 15:30 • Allianz Arena, München • Bundesliga

A szünetben még a Mainz vezetett, azonban ez csak arra volt jó, hogy felbosszantsák az oroszlánt. A második félidőben bejött Götze, játékával váltani tudott a München, és néhány perc alatt megfordította az eredményt. A bajorok végig kézben tartották a mérkőzést, győzelmük teljesen megérdemelt.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (17:22:21)

90
    A játékvezető hosszabbítás nélkül lefújta a mérkőzést.

89
    Nikolai Müller felé egy jó labda, hátul Boateng tisztázott.

88
    Itt már mind a két csapat a játékvezető végső sípszavát várja.

86
    Egy hosszan előreívelt labdára Neuer jött ki jól a kapujából.

85
    A Mainz tizenhatosa előtt járatja a labdát a München, lassan már minden hazai játékos hozzáért a labdához.

84
    Lahm indított hosszan a jobb oldalon, labdáját Wetklo szedi össze.

83
    A bajorok passzolgatnak kényelmesen hátul, a három pont már régen zsebben, összetörni már nem fogják magukat a hazaiak.

81
    A Bayern gólt szerzett!
    THOMAS MÜLLER magabiztosan értékesítette a hazaik büntetőjét. Wetklonak esélye se volt a hárításra.

80
    Szabálytalanság miatt büntetőhöz jutott a Bayern.

79
    Geis ívelte be a vendégek szögletét, nem jelentett veszélyt a hazaiak kapujára.

78
    Parker ment le a pályáról, helyére Saller állt be.

77
    Veszélyes helyről végezhetett el szabadrúgást a Mainz. Geis 18 méterről rúghatta a szabadot, Neuer könnyedén hárította a lövést.

76
    Kirchhoff kapott sárga lapot miután hátulról lerántotta ellenfelét.

75
    Negyedóra van hátra a mérkőzésből, a hazaiak kényelmesen passzolgatnak a középpályán.

74
    Kirchhoff áll be Mario Mandzukic helyére.

73
    Talán nem elhamarkodott kijelentés, hogy a hazaiaknak ez a mérkőzés már zsebben van, egyszerűen a Mainz játékában nincs benne a gól.