Valencia – Real Sociedad 1:2 (vége) | CA Osasuna – Barcelona 0:0 (vége) | RCD Espanyol – Atlético Madrid 1:0 (vége)
Valencia CF
1:2 (0:1)
Real Sociedad
szombat 19.10.2013, 18:00 • Estadio Mestalla, Valencia • Primera División

Kevés helyzetből, hatékonyan és jó felfogásban futballoztak a vendégek, a hazai együttes viszont ötlettelenül darálta végig a 90 percet, ami ezúttal erre volt elég. A baszk együttes kisebb meglepetésre tudott győzni a Mestallában. (19:55:29)

90+3
    A középkezdés után Hernández Hernández lefújja a találkozót, elvitte a három pontot a vendég együttes.

90+2
    Mégis szereznek gólt a hazaiak, Parejo tálalt Pabón elé, aki könyörtelenül kilőtte a hosszú sarkot, 1-2!

90+1
    A Mestallában eddig idén csak a Barcelona volt képes nyerni, ám a Real Sociedad teljesen megérdemelten viszi el a három pontot.

90
    A Valencia ebben a szezonban másodjára nem szerez gólt, ha így marad az állás.

89
    A hazai publikum a vereség ellenére élteti a csapatát.

87
    Jó helyről végezhetett el szabadrúgást a Sociedad, de inkább a labda megtartására törekedtek, egy újabb percet lecsalva az órából.

87
    Három pontra csökkenhet a két csapat közötti különbség, a hazaiak tovább távolodnak az élbolytól.

86
    Ha így marad, a Sociedad zsinórban ötödször veri meg a Valenciát, tekintélyt parancsoló sorozat.

86
    Megint Jonas veszélyeztet, de Guaita könnyedén lehúzza a labdát.

85
    Pereira beadását Jonas vágja mellé, a vendég védők ezúttal lemaradtak az akcióról.

84
    Nem tud váltani a Valencia, a vendég gárda kézben tartja a találkozót. A kulcsmomentumok ezúttal a Sociedadnak kedveztek, vészesen fogy az idő a denevérek számára.

83
    Ruiz könnyelműségét majdnem megbüntette Agirretxe, de a támadó ezt a helyzetet sem tudta kihasználni.

82
    Lejön a másik gólszerző, Griezmann is, helyette Castro a pályán, aki tavaly a Barcelona ellen szerzett emlékezetes gólt.

82
    Csere a Real Sociedad-nél/nál: lemegy Griezmann, bejön Castro.

81
    Ismét Pabón veszélyeztetett, ezúttal Bravónak kellett kilépni és tisztázni. Az utolsó tíz percre fordulva utolsó erejét próbálja mozgósítani a Valencia.