Kozármisleny – Tatabánya 1:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Ajka 3:0 (vége) | BFC Siófok – Békéscsaba 0:3 (vége)
Sopron – Cegléd 2:3 (vége) | Gyirmót – Nyíregyháza 1:1 (vége)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
3:0 (2:0)
FC Ajka
szombat 19.10.2013, 14:30 • Szigetszentmiklósi TK sporttelep, Szigetszentmiklós • Merkantil Bank Liga

Az utolsó percekben csak labdázgatott a hazai csapat, és megérdemelten nyertek ilyen simán, végig többet birtokolták a labdát, az Ajka nem tudott veszélyes helyzeteket kialakítani. Köszönöm a figyelmet! (16:18:23)

89
    Könnyen tisztázott az Ajka most is, de a labdát nem tudják megtartani.

88
    Kvekveskiri passza után tisztáztak a védők, hazai szöglet.

86
    A hazaiak tartják a labdát, úgy tűnik, az Ajka is beletörődött a vereségbe.

84
    Eddig sem lett volna nagy kockázat kijelenteni, de a harmadik gól után egyértelműen eldőlt a mérkőzés.

83
    A Szigetszentmiklós gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Takács ment el a balszélen, cselezett középre, legurított labdáját jó 7 méterről KHOUS könnyen a kapuba vágta, 3-0!

81
    Csere a Szigetszentmiklósnál: lemegy Kollega, bejön Stipe.

80
    Sowunmi lőtt jól kapura 20 méterről, de lövése fölé ment.

78
    Csere az Ajkánál: lemegy Lattenstein, bejön Varga.

78
    Kollega műesésért kapott sárgát, 11-est akart kiharcolni.

77
    Ducic emelt középre, Takács pörgetett kapura, nem sokon múlt!

76
    Kollega elől kellett tisztázni a védelemnek, bedobás.

74
    Gunther jó 40-ről szúrt rá egy szabadrúgást, nem sokkal ment mellé, szép jelenet volt!

72
    Kollega gurította le Kvekveskirinek, aki beívelte a labdát, de tisztázott a védelem.

71
    Jó helyről, a 16-os mellől jöhet szabaddal a hazai csapat.

70
    Ezt most Jánosa húzta le könnyedén.

70
    Ismét SZTK szöglet következik.

Pörge Béla

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 16. Khous, 35. Zsivóczky (bünt.), 83. Khous

Lapok:   22. Barna (SZTK), 78. Kollega (SZTK) – 58. Hanzl (FCA)

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – Nagy, Ivan Jakovljevic, Kornis, Ducic – Kvekveskiri, Barna, Zsivóczky (68., Puskás), Khous – Fekete (66., Takács), Kollega (81, Stipe)
    Cserék: Horváth, Balogh, Takács (66.), Farkas, Slobodan Jakovljevics, Sipte (81.), Puskás (68.)

FC Ajka: Jánosa – Fodor, Jagodics (13., Köles), Pákai, Gunther – Horváth, Hanzl (60., Kanta), Lattenstein (78., Varga), Skriba – Sowunmi, Major
    Cserék: Tulipán, Kanta (60.), Domján, Köles (13.), Dancsecs, Sipos, Varga (78.)

Játékvezetők: Takács János; Kepe, Kulman