Granada – Getafe CF 0:2 (vége) | UD Almería – Rayo Vallecano 0:1 (vége) | Real Betis – Elche CF 1:2 (vége)
Valladolid – Sevilla 2:2 (vége)
Real Betis Balompié S.A.D.
1:2 (1:2)
Elche CF
vasárnap 20.10.2013, 19:00 • Benito Villamarín, Seville • Primera División

Zsinórban harmadik győzelmét aratja az Elche, a vendégek így átmenetileg feljönnek a 9. helyre, míg a Betis marad a 15. A második félidőben a hazaiak az emberelőny ellenére nem tudták nagy nyomás alá helyezni a vendégek kapuját, akik még ziccert is hibáztak a végén!
    Az Elche győzelme teljesen megérdemelt! (20:53:50)

94
    Verdu ívelését Herrera húzza le magabiztosan.

93
    Támadásban a Betis, de lassan vége!

92
    Verdu löbbölését Paulao fejeli kapufára, ám a hazaiak védője lesről tette mindezt. Szabadrúgás kifelé.

90
    3 perc lesz a ráadás.

90
    Herrera (Elche), a vendégek kapusa sárgul be időhúzásért.

89
    Cedrick szabálytalansága után jöhet az Elche a saját térfeléről.

89
    Boakye (Elche) van lesen.

89
    Mantecon lépne ki ziccerben, de sikerül lefülelni az átadást.

87
    Chuli esik el lövés közben, majd D. Suarez tisztáz.

87
    A frissen beállt Boakye (Elche) van lesen.

86
    Veszélytelen a vendégek sarokrúgása.

85
    Utolsó hazai csere: Coro helyén Boakye folytatja.

85
    Mantecon ugrik ki a leshatárról, majd ziccerben rossz megoldást választ, Sara véd lábbal, szöglet!

83
    Amaya rossz megoldása után Herrera kirúgásával folytatódik az összecsapás.

82
    Teljesen beszorulnak a vendégek, nem sokat volt a labda a piros-kékeknél.

81
    Tartja a labdát az Elche.

81
    Amaya fejesére könnyedén vetődik rá a vendégek kapusa.

Nagy Zalán

Gólok: 41. Molina – 29. Manu, 34. Fidel

Lapok:   2. Amaya (RBE), 23. Matilla (RBE), 42. Sevilla (RBE), 63. Juanfran (RBE) – 24. Cisma (ELC), 40. Botia (ELC), 90. Herrera (ELC)   46. Cisma (ELC)

Real Betis Balompié S.A.D.: Sara – Javi Chica(Chuli, a szünetben), Paulao, Amaya, Nacho – Matilla(Verdu, 58.), Reyes – Juanfran, Salva Sevilla(Cedrick, 67.), Juan Carlos – Molina
    Elche CF: Herrera – D. Suarez, Botia, Lomban, Cisma – Ruben Perez, Javi Marquez(C. Sanchez, 78.) – Del Moral(Mantecon, 61.), Fidel, Gil – Coro(Boakye, 85.)

Játékvezetők: Velasco Carballo – Alonso Fernández, Yuste Jiménez

Nézőszám: 30750