Granada – Getafe CF 0:2 (vége) | UD Almería – Rayo Vallecano 0:1 (vége) | Real Betis – Elche CF 1:2 (vége)
Valladolid – Sevilla 2:2 (vége)
Real Valladolid
2:2 (0:2)
Sevilla FC
vasárnap 20.10.2013, 21:00 • Estadio Municipal José Zorrilla, Valladolid • Primera División

Nagy hajrát kivágva a Valladolid három perc alatt kiharcolja a döntetlent, ami igazság szerint egyik csapat helyzetén sem lendít túl nagyot. A Sevilla már a zsebében érezhette a győzelmet és a vele együtt járó három pontot, ám a sárga mezeseknek ma be kell érniük a pontosztozkodással. (22:53:34)

93
    Manucho felé a labda, de túl hosszú, kirúgás lesz.

92
    Mindkét csapat küzd a győzelemért!

92
    Ebert (Valladolid) csúnya belépője után kap sárgát.

91
    3 perc lesz a ráadás.

90
    Manucho dobja fel magát a 16-on belül, a játékvezető nem ette meg a dolgot.

89
    Pena beadásába belekap Beto a levegőben!

87
    Vajon megelégszenek-e a csapatok a döntetlennel, avagy valamelyik gárda kockáztat a győzelemért? Hamarosan kiderül!

85
    3 perc alatt egyenlít a Valladolid, szinte a semmiből! Hihetetlen!

84
    A Valladolid gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Egyenlítenek a lila-fehérek! PATRICK EBERT végzi el a pontrúgást, és nagyon szépen teker a hosszú sarokba! Beto most is esélytelen volt! 2:2!

84
    Szabadrúgással jöhetnek a hazaiak elég jó helyről.

83
    Vitolo jó helyzetből eleresztett okos, lapos lövését blokkolják a hazaiak! Nagy helyzet volt!

81
    GÓÓÓL! Szépítenek a hazaiak! Pena bal oldali beadását MANUCHO fejeli 8 méterről a hosszú sarokba, Betonak esélye sem volt a hárításra! 1:2!

80
    Második vendég csere: az első gólt szerző Bacca helyén Gameiro folytatja.

79
    Bacca (Sevilla) van lesen.

78
    Első vendég változtatás: Jairo le, Perotti be.

77
    Pena kap elérhetetlen labdát, kirúgás lesz.

76
    Ebert szögletét Manucho fejeli mellé!

Nagy Zalán

Gólok: 81. Manucho, 84. Ebert – 2. Bacca, 31. Moreno

Lapok:   20. Rossi (RVA), 92. Ebert (RVA) – 5. Cala (SEV), 35. Carrico (SEV), 53. Bacca (SEV)

Real Valladolid: Marino – Rukavina, Rueda, Valiente, Pena – Baraja, Rossi – Ebert, Omar Ramos(Rubio, 68.), Bergdich(Manucho, a szünetben) – Javi Guerra
    Sevilla FC: Beto – Cala, Pareja, F. Navarro – Figueiras, Iborra, Carrico, Moreno – Vitolo, Bacca(Gameiro, 80.), Jairo(Perotti, 78.)

Játékvezetők: Prieto Iglesias – Mateo Montañés, García Sabuco

Nézőszám: 22000