Makói KC – Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza 28:40 (vége) | Vác – PLER-Budapest 22:25 (vége) | Pécsi VSE – Balatonfüred 21:37 (vége)
Váci KSE
22:25 (14:9)
PLER-Budapest
szerda 06.11.2013, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Magyar kupa

Nagy csatát hozott a mérkőzés, főleg a második félidőben élénkült meg a játék és a közönség is.
    Az első félidei váci fölényt felváltotta a második félidőben a teljes átváltozás. A PLER sokkal magasabb sebességi fokozatba kapcsolt és a védekezésük is felkeményedett. Szabó rengeteg bravúrt mutatott be a második félidőben, a váciak pedig egyre ritkábban jutottak gólhelyzetbe.
    Teljesen megérdemelt a lőrinciek továbbjutása. A döntetlen is elég lett volna nekik, de végül három góllal sikerült győzniük, ezzel bejutottak a MK 4. fordulójába.
    Köszönjük a figyelmet!
    ---- (19:27:10)

60
    Mérkőzés vége. (22:25)

60
    MOUSAVI lerohanásgólja zárja a mérkőzést. Továbbjutott a PLER. (22:25) (22:25)

Marczinkó lövését fogja Nagy L. (22:24) (22:24)

60
    Bakos Gy ajtó ablak helyzetben pattint fölé (22:24) (22:24)

60
    Vendég időkérés. 54 mp van hátra a meccsből. (22:24) (22:24)

59
    Váci labdaeladás emberhátrányban. Továbbjutott a PLER, 1 perc van hátra. (22:24) (22:24)

59
    NAGY Bence belőtte a hetest, 3 gól kéne a Vácnak. (22:24) (22:24)

59
    Kocsi kap büntetést, és hetes a PLER-nek. Eldőlni látszik. (22:23) (22:23)

58
    Öli az időt a PLER, jól állnak (22:23) (22:23)

58
    2,5 perc hátra (22:23) (22:23)

Váci labdaeladás, sikertelen bejátszási kísérlet (22:23) (22:23)

57
    NAGY BENCE lőtte magasan a kapus feje fölé a büntetőt (22:23) (22:23)

57
    Marczinkó lövését fogta Nagy L., de hétméteres. (22:22) (22:22)

Egyenlített a Vác, bő 4 perc van hátra, semmi sem dőlt el. A döntetlen a vendégeknek kedvez. (22:22) (22:22)

56
    PÁL betörésből Nagy Levente bravúros védése után (22:22) (22:22)

55
    LAURENCZ vágja a bal alsó sarokba (21:22) (21:22)

Visszafújt váci gól, büntetőt lőhetnek a hazaiak belülvédekezésért (20:22) (20:22)

Váci KSE: Vitáris, Nagy L. – Császár, Bakos Á., Tyiskov, Kökény, Simányi, Gábori, Bajorhegyi, György, Nikolicza, Laurencz, Pál, Székely, Lendvay, Kocsi
    PLER-Budapest: Szabó, Váczi – Bakos Gy., Bohács, Kaló, Rév, Vancsics, Tóth, Mikita J., Auth, Zsiga, Marczinkó, Varga, Scheuring, Mousavi, Nagy B.

Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Tájok Péter Dr.