Aston Villa FC – Cardiff City FC 2:0 (vége) | Chelsea F.C. – West Bromwich Albion 2:2 (vége) | Crystal Palace – Everton FC 0:0 (vége)
Liverpool F.C. – Fulham FC 4:0 (vége) | Norwich – West Ham United 3:1 (vége)
Liverpool Football Club
4:0 (3:0)
Fulham FC
szombat 09.11.2013, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Barclays Premier League

A félideihez Suárez révén egyet még hozzá tett a Pool, ezzel kiütéses, 4:0-ás végeredmény született.
    Ritkán látható ennyire egyértelmű összecsapás, ez a mai azonban minden tekintetben ilyen volt. A vendégektől egyedül Stekelenburg dicsérhető.
    A vörösök a Chelsea botlásának köszönhetően feljönnek a 2. helyre, míg a Fulham átmenetileg marad a 16. (17:57:15)

90+3
    Les miatt szabadrúgás a Liverpool javára.

90+2
    Suárez távoli próbálkozása megy nagyon mellé.

90+1
    Suárez keverget a tizenhatoson belül, de elcsúszik, majd a trükkös mozdulattal előre rúgott labdája már hosszú a társaknak.

90
    3 perc lesz a ráadás.

88
    Labdabirtoklási arány: 61% – 39%.

88
    Stekelenburg vágja előre a labdát.

87
    Eladja a labdát a Fulham a saját térfelén.

86
    Kicsit labdához jutnak a vendégek, nézzük mit kezdenek vele.

85
    Továbbra is támadásban a Liverpool!

83
    Utolsó londoni változtatás: Berbatov helyén Karagounis folytatja.

83
    Nem veszélyes a hazaiak sarokrúgása.

83
    Coutinho harcol ki szögletet a vörösök javára.

81
    Suárez combjáról a rövid felső felé pattan a labda, óriási szerencse vendég részről, hogy Stekelenburg jó helyen állt!

79
    Hátul passzolgatnak a vörösök, a Fulham pedig asszisztál mindehhez.

77
    Suárezt nyomják el a tizenhatoson belül, a hazai támadó nagyon szeretett volna büntetőt kapni. Se 11-es, se sárga lap.

76
    Utolsó hazai csere: Sturridge le, Moses be.

Nagy Zalán

Gólok: 23. Amorebieta (öngól), 26. Skrtel, 36. Suárez, 54. Suárez

Lapok:   25. Parker (FHM)

Liverpool Football Club: Mignolet – Johnson, Skrtel, Agger, Cissokho(Jose Enrique, 61.) – Henderson, Gerrard(Allen, 66.), Leiva, Coutinho – Suárez, Sturridge(Moses, 76.)
    Fulham FC: Stekelenburg – Zverotic(Hughes, 61.), Senderos, Amorebieta, Richardson – Dejagah, Parker, Sidwell, Kacaniklic(B. Ruiz, a szünetben) – Kasami – Berbatov(Karagounis, 83.)

Játékvezetők: Michael Jones – Beswick, Brooks

Nézőszám: 43000