Aston Villa FC – Cardiff City FC 2:0 (vége) | Chelsea F.C. – West Bromwich Albion 2:2 (vége) | Crystal Palace – Everton FC 0:0 (vége)
Liverpool F.C. – Fulham FC 4:0 (vége) | Norwich – West Ham United 3:1 (vége)
Norwich City
3:1 (0:1)
West Ham United
szombat 09.11.2013, 18:30 • Carrow Road, Norwich • Barclays Premier League

Köszönjük a figyelmet! (20:24:23)

Nagy győzelmet aratott az első félidőben kilátástalan Norwich a második játékrészre halvánnyá váló West Ham ellen. Az egyenlítéshez kellett Jääskeläinen hatalmas hibája is, de utána nagyot küzdöttek a hazaiak, s összességében a második 45 percben nyújtott teljesítményük alapján megérdemelték a három pontot a Kanárik.

90+3
    A Norwich gólt szerzett
    Elmander lefejelt labdájával LEROY FER tör előre középen, majd 15 méterről lő ballal a bal alsó sarokba.

90+1
    Collins hosszan felívelt labdáját tisztázzák a hazai védők.

90+1
    Redmond húz befelé balról, majd 14 méterről az égbe lő.

90
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Downing tör középre jobbról, de fennakad a hazai védőkön.

90
    Fer húz befelé balról, de a 16-os oldalvonalánál szerelik.

89
    Snodgrass lett a meccs embere.

89
    Nolan indítása rövid a jobb szélre, közbelép Olsson, majd nagy szóló végén szerelik az alapvonal közelében.

87
    Hoopert pedig Johnson váltja a hazai csapatban.

87
    Noble helyén Jarvis a vendégeknél.

86
    Redmond balról betett labdáját menti Collins, de nem szabadul fel a kapu, végül Snodgrass lő 10 méterről fölé.

86
    Carlton Cole balról laposan belőtt labdáját vágják ki a hazai védők.

85
    Carlton Cole-t szereli a baloldalon Turner, bedobás a vendégeknek.

84
    Baloldali bedobás után Tomkins lefejelt labdáját szedi össze Ruddy Nolan elöl.

84
    A középre ívelt szabadrúgás után kezezést reklamálnak Martinnál a vendégek, de a bírót ez nem hatja meg.

83
    Szabadrúgást harcolnak ki a vendégek kissé balra, mintegy 30 méterre a hazai kaputól.