Real Madrid – Real Sociedad 5:1 (vége) | Getafe CF – Elche CF 1:1 (vége) | Athletic Bilbao – Levante 2:1 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Rayo Vallecano 0:2 (vége)
Real Madrid
5:1 (4:0)
Real Sociedad
szombat 09.11.2013, 16:00 • Estadio Santiago Bernabéu • Primera División

Már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést a hazai csapat. A második félidőben jobban játszott a Sociedad , de csak a szépítésre futotta. 5-1 a vége. Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk a többi mérkőzésen is, Real Madrid Club de Fútbol – Real Sociedad 5-1. (17:49:46)

90+2
    Carvajal ment Vela elől, szöglet!

90+2
    Még mindig a vendégeknél a labda, szépen de kapura veszélytelenül adogatnak.

90+1
    Megjáratja most a Sociedad.

90
    Két perc a ráadás.

88
    Ronaldo ment el a jobb szélen , Morata érkezett középen 6 méterről nem találja el az üres kaput a támadó!

87
    Vela tüzelt 14 méterről 2 védő között. Lpoez véd hatalmasat. A bal felsőbe tartó labdát sikerült szögletre tolnia.

85
    Griezmann nagyon egyedül maradt a kapu előtt. 6 méterről biccent a jobb felső fölé!

84
    de La Bella távoli lövése pattan ki Lopez kapusról, szöglet!

84
    Angel-t nyomja el Carvajal 28 méterre a hazai kaputól.

83
    Benzema megy le, Morata folytatja a helyén.

82
    Benzema benntartotta az alapvonalon. Rövidre tartó beadása nem jut el a társhoz.

81
    Arbeloa fejeli el a tért ölelő ívelést.

81
    Benzema élesen középre lőtt labdája Ansotegi-ről megy ki taccsra!

79
    Vela rúg oda Arbeloa-nak! A hazai csapat jöhet saját térfeléről.

77
    Khedia lemegy, Isco jön a helyére.

76
    Real Madrid gólt szerzett!!
    CRISTIANO RONALDO DOS SANTOS AVEIRO kiválóan tekeri be a rövid felsőbe a sorfal felett. 5:1!

Németh Ákos

Gólok: 12. Ronaldo, 18. Benzema, 27. Ronaldo, 36. Khedira, 76. Ronaldo – 61. Griezmann

Lapok:   29. Pepe (RMA), 54. Arbeloa (RMA) – 75. Gonzalez (RSC)

Real Madrid: López – Pepe , Arbeloa , Carvajal , Varane – Alonso (71'Illarramendi) , Modrić , Khedira (77'Isco) – Bale , Ronaldo , Benzema (83'Morata)
    Real Sociedad: Bravo – González , Martínez , Ángel ,C. Martínez (Ansotegi) – Prieto , Gorka (46'Zurutuza) , Bergara – Vela , Seferović (46'de La Bella) – Griezmann

Játékvezetők: Juan Martínez , Jacobo Martínez , David Canales , Carlos Carbonell