Real Madrid – Real Sociedad 5:1 (vége) | Getafe CF – Elche CF 1:1 (vége) | Athletic Bilbao – Levante 2:1 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Rayo Vallecano 0:2 (vége)
Celta de Vigo
0:2 (0:1)
Rayo Vallecano
szombat 09.11.2013, 22:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Primera División

Kínkeserves mérkőzés volt ez, főleg a Celta Vigo számára; a hazaiak immáron több, mint 500 perce szereztek legutoljára gólt hazai bajnokin (augusztus 31.).
    A Rayo győzelme megérdemelt, a madridi kis csapat többet tett a győzelem megszerzéséért.
    A hazaiak maradnak a 15., míg a vendégek átmenetileg feljönnek a 17. pozícióba! (23:52:57)

90+3
    A. Lopezt a harmadik fekete mezes játékosnak sikerül csak megállítania a vonal mellett.

90+2
    Charles lő estében 9 méterről, de már nincs benne erő, Rubén magabiztosan véd.

90+1
    Hitehagyottan támadnak a hazaiak.

90
    3 perc lesz a ráadás.