Egri Fc – Tiszaújváros 1:3 (vége) | Cigánd – Fortress Felsőtárkány SC 2:1 (vége) | Körmendi FC – Nagyatádi FC 0:3 (vége)
Budaörs – Balatonfüredi FC 1:2 (vége) | Nyírbátori FC – Létavértes SC 3:2 (vége) | Hajdúböszörményi TE – DVSC-DEAC 0:1 (vége)
REAC – Ebes KKSE 3:2 (vége)
Körmendi FC
0:3 (0:0)
Nagyatádi FC
szombat 09.11.2013, 13:30 • Körmend Fc Sportpálya • NBIII - Nyugati csoport

A mérkőzés összképét tekintve igazságosnak mondható vendég siker született egy rendkívül lelkesen játszó és utolsó percig küzdő hazai csapat ellen. Az időjárás erősen rányomta a bélyegét a mérkőzésre, ahol mindkét csapatban akadtak kiemelkedő teljesítmények. A hazaiaknál kiemelkedő szerep jutott Sásdinak, de Gyenesnek is akadt dolga, főleg a második félidőben.
    A mérkőzés után a Körmend továbbra is sereghajtóként áll, míg a Nagyatád immár 19 ponttal zárkózik.
    Köszönjük, hogy velünk tartottak! Onlajnok.com! (15:19:18)

90
    Takács Ádám lőtt 22-ről, de a labda a kapu fölé ment jócskán.

89
    Szalai szögletét Gyenes húzza le, ezzel kis levegőhöz jutnak a vendégek.

89
    Az utolsó percek egyértelműen hazai fölényt hoznak.

87
    Takács Ádám középre ívelt labdájára nem érkeztek a csapattársak, így Dekanics mellel hazatette.

86
    Kajtár cselezett jól, de Szalai 16-ról gyengén lőtt, Gyenes könnyedén fogta a labdát.

85
    Czafit jobb oldali beadását Kajtár fejelte mellé 5 méterről.

84
    Czafit lőtt veszélyesen 14 méterről, Gyenes nem tudta fogni a labdát, de a kipattanót sikerült szögletre menteni.

83
    Csere a Nagyatádi FC-nél/nál: lemegy Zmukic, bejön Kiss.

82
    Ismét mezőnyjáték folyik a pályán, amiből most a Körmend jön ki jobban, szalai lőtt 18-ról.

80
    Sipos próbálkozott egy bal oldali beadással, de túl mélyre sikerült, így Czafit nem érhette el.

79
    A Nagyatád gólt szerzett!
    Csongár jobb oldali beadását követően HORVÁTH MILÁN fejelt tisztán a hazai kapuba.

77
    Hazai szögletet követően gyors kontra. Horváth ment el a jobb oldalon, de az ötösről előtt lövésbe a védők beleléptek, így szögletre mentettek.

75
    A Körmend továbbra is próbálja nyomás alatt tartani a vendégeket.

73
    A hazai csapatból Szalai részesült sárga lapos figyelmeztetésben.

71
    Kajtár ment el remekül a jobb oldalon, a beadást Czafit parádés mozdulattal tette kapura, kis gondot okozva ezzel Gyenesnek

70
    Csere a Körmendi FC-nél/nál: lemegy József, bejön Horváth.

70
    Czafit tört volna kapura, de Fábián hátulról becsúszva szerelt, ezzel sárga lapot kivívva.

Kocsis Roland

Gólok: 48. Nikolic, 51. Zmukic, 79. Márton

Lapok:   73. Szalai (KFC) – 14. Szabó (NFC), 70. Fábián (NFC)

Körmendi FC: Sásdi – Szalai, Varga, Kajtár, Takács M. – Makai, Takács Á., Németh (78' Horváth), Csenterics – Sipos (65' Czafit), Balikó (62' Bezdi)
    Cserék: Czafit, Horváth, Baranyai, Bezdi

Nagyatádi FC: Gyenes – Petrók, Dekanics, Szabó, Kovac (47' Csongár) – Fábián, József(70' Horváth), Márton, Zmukic (83' Kis) – Mixtai, Nikolic
    Cserék: Vörös, Pákai, Csongár, Kuckó, Kis, Horváth, Akácsos

Játékvezetők: Pillók Ádám, Keszthelyi Tamás, Mohos Mátyás Tamás