PVSK-Füszért - ZF-Eger 7:10 (vége)
PVSK-Füszért - ZF-Eger

7:10

(2:3, 1:2, 0:4, 4:1)

péntek 15.11.2013, 19:00 • Abay Nemes Oszkár Sportuszoda, Pécs • E.ON Férfi OB I

Remek mérkőzésen az Eger 10:7-re nyert a PVSK ellen. A hazaiak leginkább a harmadik negyed miatt bosszankodhatnak, ott 4:0-ra kikaptak, így a negyedik negyed kiváló játéka már kevésnek bizonyult az egyenlítéshez is. Az első félidőben kiegyenlítettebb volt a csata, a második játékrész megosztottabb volt.
    Az Eger továbbra is 100 %-os a bajnokságban, a PVSK pedig a középmezőnyben maradt továbbra is.

Vége a negyedik negyednek.

32
    De Blasio lövését védi Meixner, az idő pedig lejárt a mérkőzésnek vége.

32
    Időt kér a PVSK.

32
    Az Eger mehet előre, most már kényelmesen adogatnak. Sántavy lövése mellé megy 5 méterről.

31
    Salamon ismét a kiállított, de Bátori lövését kiüti szögletre Meixner. Ágner lövését blokkolja Varga.

31
    Az Eger elrontja a támadást, Kovács lő mellé.

30
    Salamon a kiállított, majd a PVSK szép adogatása után jobbról ÁGNER ZOLTÁN a hosszú sarokba lő! 7:10

30
    SALAMON FERENC nem kegyelmez, 4 méterről a léc alá lövi a labdát! 6:10

29
    Hoppál kiválóan szerez labdát, megúszik a jobb szélen, majd őt látják szabálytalannak, az Egeré a labda.

29
    CZIGÁNY KÁROLY 6 méterről a jobb felsőbe bombáz! 6:9

29
    Müller remekül blokkolta Gór Nagy lövését, a hazaiaké a labda.

28
    Bundschuh a kiállított az Egerből, majd HOPPÁL GERGELY gyönyörű gól lő 6 méterről a jobb alsóba! 5:9

28
    Varga volt szabáytalan a vendégektől, kontra a PVSK-nak.

27
    Bedő a kiállított az Egerből, a PVSK szépen adogat, majd De Blasio lövése a kapufán csattan.