BFC Siófok – Kaposvári Rákóczi FC 1:7 (vége) | Kozármisleny – Paksi FC 0:3 (vége) | Tatabánya – Győr 0:4 (vége)
– MTK Budapest FC 2:1 (vége) | Szolnok – Újpest FC 2:2 (vége) | Diósgyőri VTK – Kisvárda 7:1 (vége)
Nyíregyháza – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Sopron – Ferencvárosi Torna Club 1:3 (vége)
Diósgyőri VTK
7:1 (4:1)
Kisvárda Master Good
szerda 20.11.2013, 15:00 • DVTK-stadion, Miskolc • Magyar Ligakupa

Vége a mérkőzésnek! Finoman fogalmazva is kidomborodott az osztálykülönbség a két csapat között és a diósgyőriek gólfiesztával ajándékozták meg azt a több mint félezer nézőt, aki a csípős hidegben kilátogatott a stadionba. Ezzel csoportelsőként továbbléptek a miskolciak, mögöttük a Vasas jutott tovább a nyolcaddöntőbe, melyre februárban kerül majd sor. Köszönöm a figyelmet, további szép estét kívánok! (16:48:22)

90+1
    Pálvölgyi lő ballal mellé, még a hosszabbításban is próbál újabb becsületgólt lőni az emberhátrányban is küzdő vendégcsapat.

90
    Két perccel hosszabbítja meg a vendégek szenvedését és a hazaiak fiesztáját Veizer Roland játékvezető.

88
    Vági András próbált eladni egy nagy esést az ötös sarkánál, Veizer sárgával jutalmazta a látványos homorítást.

86
    A DVTK gólt szerzett!
    Itt a hetedik is! Tisza szögletébe Bacsa Patrik csúsztatott bele, Nacsa nagyot védett, de a kipattanó DEBRECENI ANDRÁS elé pattant, aki tizenöt méterről a jobb alsóba vágta a játékszert. 7-1!

85
    A közönség ollézása közepette, szép akció végén Nikházi elől kotorta szögletre a labdát Soós.

83
    Boros elé pattant a kapu előtt a labda, majd Bacsához centerezett, aki a hálóba passzolt, de ezt már lesről tette, így a gól érvénytelen.

81
    Kapacina lába sült el húsz méterre a kaputól, de a lövés jó pár méterrel mellé szállt.

79
    Abdouraman indította Nikházit, aki nagy helyzetben önzetlenül passzolt, de Bacsa elől az utolsó pillanatban nagyot mentett Nagy Bálint becsúszva.

78
    Kapanica passzából Pálvölgyi akart lőni, de Alves szorításában ezt nem tudta megtenni.

76
    Most megint jött egy ritmusváltás, előbb Boros passzából Takács lőhetett volna újabb gólt, de luftot rúgott, majd a lecsorgó labdát Bacsa lőhette volna be, de a kirontó Nacsa védeni tudott.

75
    Ahogy a gólok között megszokhattuk, békésen passzolgatnak a hazaiak, néha ritmust váltanak és ilyenkor helyzeteket alakítanak ki.

72
    Fél tucatnál jár már a Diósgyőr! Vági András passzolta be az ötösre a labdát remek ütemben, az érkező TISZA TIBOR pedig megelőzte Nacsát és hét méterről a jobb alsóba passzolt. Mesterhármas, 6-1!

70
    Kissé leült a meccs, mezőnyjáték, kis szabálytalanságokkal.

66
    Tisza most nem helyezett, hanem bombázott, bele a sorfalba.

66
    Jöhet a szabadrúgás, huszonkét méterre a kaputól.

65
    Csere a vendégeknél is: a cserekapus Nacsa Péter áll be Lakatos László helyett, a kiállítás miatt.

Dénes Szarka

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 11. Tisza, 28. Batioja, 34. Tisza, 42. Futács, 53. Bacsa, 72. Tisza, 86. Debreceni – 37. Barzó

Lapok:   88. Vági (DVTK)   62. Petranics (VSE)

Diósgyőri VTK: Gelei – Vági, Alves, Debreceni, Husic – Takács, Abdouraman – Gosztonyi (Nikházi 64'), Tisza, Batioj (Boros 64') – Futács (Bacsa 45')
    cserék: Rajic, Gohér, Bacsa, Nikházi, Hanek, Barczi, Boros
    vezetőedző: Tomiszlav Szivics

Kisvárda Master Good: Petranics – Farkas, Soós, Brankovics (Fodor 60'), Horváth – Pálvölgyi, Nagy B., Varga A., Barzó (Miskolczi 45') – Kapacina, Lakatos (Nacsa 65')
    cserék: Nacsa, Hegedűs, Oláh, Miskolczi, Fodor, Ramos, Pavlov
    vezetőedző: Révész Attila

Játékvezetők: Veizer Roland – Horváth R., Berettyán