Norimberk – VfL Wolfsburg 1:1 (vége) | FC Augsburg – 1899 Hoffenheim 2:0 (vége) | Braunschweiger TSV Eintracht 1895 – SC Freiburg 0:1 (vége)
Eintracht Frankfurt – FC Schalke 04 3:3 (vége) | Hertha BSC – Bayer Leverkusen 0:1 (vége) | Borussia Dortmund – Bayern München 0:3 (vége)
FC Augsburg
2:0 (2:0)
TSG 1899 Hoffenheim
szombat 23.11.2013, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Bundesliga

A mérkőzést két Altintop-góllal gyakorlatilag az első félidőben eldöntette az Augsburg, a Hoffenheim hitehagyottan és többnyire veszélytelenül próbálkozott, ebben a meccsben nem volt a számukra több. (17:25:08)

90
    Jobboldali beívelést fejel fölé Moravek

89
    Ostrzolek cselezget a bal szélen, összejátszana Moravekkel a védők szerelik őket

88
    Csere a FC Augsburg-nél/nál: lemegy Werner, bejön Bobadilla.

88
    Moravek kap óriási labdát jobbról, a kapuval szemben állva, 10 méterről nem tud betalálni, eltöri a labdát...

87
    Előreívelés Schipplock felé a jobb szélre, előnyösebb helyzetben Ostrzolek, ő dobhat

86
    5 perc lehet hátra, ez a meccs úgy néz ki eldőlt, semmi átütő erő nincs a vendég csapatban, becsületből mennek csak előre.

85
    Csere a FC Augsburg-nél/nál: lemegy Altintop, bejön Moravek.

85
    Schipplock emel be a védők vonalába, akik üggyel-bajjal tisztáznak, szabadrúgással jön az Augsburg

84
    Egy hazaadást rúg bele Hitz a kaputól 10 méterre ólálkodó Schipplockba, de szerencséjére a visszapattanó labda elkerüli a kaput...

83
    Herdling rúgja meg Baiert a kaputól 35 méterre a bal oldalon, már van egy sárgája, bátor ember

82
    Vogt íveli a kapu elé a szabadrúgást ballal, lehúzza Casteels az ötösön

81
    Abraham szabálytalan a kaputól 32 méterre Vogttal

80
    Altintop kicsiben oldja meg a szögletet Baierrel, átkerül a labda a túloldalra, onnan ívelnek, veszélytelen

80
    Mölderst szerelik a bal szélen, szöglet jön

79
    Előrevágott labda Mölders felé, Casteels jön ki a kapujából érte

78
    Már nincs negyed óra sem hátra, nem sok meggyőződéssel támad, vagy inkább támadgat a Hoffenheim, a hazaiak próbálkozásaiban azonban több a veszély.