Barcelona – Granada 4:0 (vége) | Real Sociedad – Real Club Celta de Vigo 4:3 (vége) | UD Almería – Real Madrid 0:5 (vége)
Atlético Madrid – Getafe CF 7:0 (vége)
Atlético Madrid
7:0 (2:0)
Getafe CF
szombat 23.11.2013, 22:00 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Primera División

Ahogyan azt a félidőben jósoltuk, csak a gólkülönbség kérdése maradt nyitott a második félidőre. A végére örömfocit bemutató Atlético hét találatig meg sem állt, a matracosok ezzel továbbra is három pontos távolságból üldözik a Barcelonat, és ugyanennyi egységgel előzik meg a városi rivális Real csapatát.
    Diego Simeone együttese továbbra is 100%-os a Vicente Calderón-ban, és hetedik sikerét nem is ünnepelhették volna szebben a csíkos mezesek, mint hét góllal! (23:53:33)

90+3
    Az Atlético gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Hatalmas kiütés a vége! Átjáróház a vendégek védelme, a tizenhatoson belül ide-oda pattogó labdát végül ADRIÁN LOPEZ lövi jobbal, a tizenegyes pontról laposan a jobb alsóba! 7:0!

90+1
    Juanfran jobb oldali beadása elszáll Diego Costa feje fölött.

90+1
    3 perc lesz a ráadás.

90
    Diego Castro laps lövését fogja magabiztosan Courtois.

88
    Getafe kirúgással folytatódik az összecsapás.

86
    Diego Costa esik el egy védő lábában, a kipattanót Arda Turan egyből kapura tűzi, fölé.

85
    Kiengedett az Atlético, a matracosok felkínálják a lehetőséget a vendégeknek, igaz, így nagy területek nyílnak a kontrákhoz, pláne emberelőnyben.

84
    Courtois öleli magához végül a labdát a sarokrúgást követően.

83
    Szöglet a Getafe javára.

82
    Arroyo beadása nagyon rossz indulhatnak a matracosok.

81
    Diego Costa cselezi be magát a tizenhatoson belülre, de az utolsó pillanatban odaér még egy védő.

80
    Courtois húzza le magabiztosan a sarokrúgást.

80
    Ritka jelenet, szöglet a Getafe javára.

79
    David Villa is duplázik ma!

78
    GÓÓÓÓL! Adrián fut el a jobb oldalon, laposan játszik középre, DAVID VILLA érkezik a hosszún teljesen egyedül, és bal belsővel, a kapuba passzol, Moyá már nem érhetett át! 6:0!

76
    Adrián keverget a tizenhatoson belül, majd laposan kilőné a rövid alsót, de Moyá odaér!

75
    Hosszú idő után átlépi a térfelet a Getafe, de nem jár sok sikerrel a vendég gárda.

Nagy Zalán

Gólok: 26. Raul Garcia, 37. Lopo (öngól), 49. David Villa, 52. Raul Garcia, 69. Diego Costa, 78. David Villa, 90+3. Adrián

Lapok:   14. Raul Garcia (ATM), 35. Arda Turan (ATM) – 18. Borja (GET), 20. Míchel (GET), 33. Valera (GET)   41. Valera (GET)

Atlético Madrid: Courtois – Junafran, Miranda, Alderweireld, Filipe – Gabi(O. Torres, 71.), Tiago – Arda Turan, Raul Garcia(Diego Costa, 62.), Koke(Adrián, 65.) – David Villa
    Getafe CF: Moyá – Valera, Alexis, Lopo, Lago – Míchel(Mosquera, 60.), Borja(Arroyo, a szünetben) – Pedro León, Lafita, D. Castro – Colunga(Marica, 69.)

Játékvezetők: Clos Gómez – Aguilar Rodríguez, Marco Martínez

Nézőszám: 35000