MTK-Budapest – Veszprém BKC 19:27 (vége) | Békéscsaba – Ipress Center-Vác 23:21 (vége) | Siófok – EKFSC - Globál Safe 31:20 (vége)
Dunaújvárosi KKA – Érd 27:34 (vége) | Győr – Debrecen 33:26 (vége)
Dunaújvárosi KKA
27:34 (14:17)
Érd
szombat 23.11.2013, 18:00Női kézilabda NB1

Sokkal jobb formában jött ki a 2. félidőre az Érd és ez meglátszott az eredményen is,nagyon gyorsan elhúztak. Mire az Újvárosiak már észhez tértek,addigra már 5 gól volt a különbség. Próbálkoztak a hazaiak,de hol a játékvezető,hol pedig a pontatlan passzok szóltak közbe. Ma sokkal jobban játszottak a vendégek,megérdemelten győztek.

Köszönjük hogy velünk tartottak! (19:30:39)

60
    Mérkőzés vége. (27:34)

60'
    Oláh teszi fel az I-re a pontot ezzel 27-34-re győz az Érd. (27:34) (27:34)

59'
    Gera szerez szépítő találatot. (27:33) (27:33)

29'
    Kovács veszi el a labdát az ellenféltől,majd megindul és lő gólt. (26:33) (26:33)

58'
    Az Érdiek szereznek ismét gólt. (26:32) (26:32)

57'
    Ferling szerez szép gólt felugrásból. (26:31) (26:31)

56'
    Elveszti a labdát a Kohász,támadnak a vendégek,de pontatlanul passzolnak. (25:31) (25:31)

55'
    Takács Fruzsina indítja Vincze Melindát aki szélről be lövi. (25:31) (25:31)

55'
    Ács szerzi meg az újabb hazai gólt. (24:31) (24:31)

54'
    Triscsuk szerez gólt felugrásból. (23:31) (23:31)

54'
    Bulath lő újabb gólt. (23:30) (23:30)

53'
    Ismét az Újvárosiak nem kapnak szabad dobást,indul Vukcevic és lő gólt. (22:30) (22:30)