Valencia – Kubany 1:1 (vége) | FC St. Gallen 1879 – Swansea City 1:0 (vége) | Din. Zagreb – Ludogorets 1:2 (vége)
PSV Eindhoven – Odessa 0:1 (vége) | Salzburg – Esbjerg FB 3:0 (vége) | Standard Liège – Elfsborg 1:3 (vége)
Zulte Waregem – FC Rubin Kazany 0:2 (vége) | Maribor – Wigan Athletic 2:1 (vége) | ACF Fiorentina – FC Dnipro Dnipropetrovsk 2:1 (vége)
CS Pandurii – FC Paços de Ferreira 0:0 (vége) | Eintracht Frankfurt – APOEL 2:0 (vége) | Maccabi Tel Aviv F.C. – Girondins Bordeaux 1:0 (vége)
Dynamo Kijev – Rapid 3:1 (vége) | Thun – KRC Genk 0:1 (vége) | SC Freiburg – Sevilla 0:2 (vége)
Estoril – Liberec 1:2 (vége) | Real Betis – Rijeka 0:0 (vége) | Vitória Guimares SC – Olympique Lyon 1:2 (vége)
Apollon Limassol – Legia 0:2 (vége) | S. S. Lazio – Trabzonspor 0:0 (vége) | Sheriff – Tromsö 2:0 (vége)
Tottenham Hotspur – FK Anzsi Mahacskala 4:1 (vége) | PAOK – AZ Alkmaar 2:2 (vége) | Maccabi Haifa – Shakhter Karagandy 2:1 (vége)

Shakhter 6 0 2 4 5 10 -5 2 (23:02:37)

A játékvezető lefújja a mérkőzést, melyen a második félidőben az AZ Alkmaar csapata eldönthette volna a mérkőzést a 70.percig, ha a beadásai pontosabbak, de a 94. percben a csereként beállt Pozoglou szép fejesének köszönhetően a PAOK a mérkőzés egészét nézve megérdemelten egyenlített ki és mentette döntetlenre a meccset.

90+4
    A PAOK gólt szerzett!

Pozoglou fejel a kapuba, ezzel megszerezve az egyenlítő gólt.

90+2
    Beszorultak a hollandok. Nagyon nyom a PAOK.

90+1
    Perez szabadrúgását Necid csúsztatja meg, De Winter magabiztosan hárít.

90+1
    Johannsson kap sárga lapot gáncsolásért.

90
    haps nem tudja folytatni van Overeem jött be a helyére.

89
    4 perc lesz a hosszabbítás.

88
    A szögletet a védők szerzik meg.

88
    Perez szabadrúgását a kapus a hosszú sarokból tolja szögletre.

87
    Gorter a gól mellé immáron egy sárga lapot is feljegyezhet a neve mellé.

85
    Még van egy cserelehetősége a hollandoknak, ha úgy döntenének, hogy Haps nem tudja folytatni.

81
    Johannsson fogja a fejét rossz lövése után.

80
    10 perc van hátra a rendes játékidőből.