Valladolid – Real Club Celta de Vigo 3:0 (vége)
Real Valladolid
3:0 (0:0)
Celta de Vigo
hétfő 16.12.2013, 22:00 • Estadio Municipal José Zorrilla, Valladolid • Primera División

Az első félidő végén gól nélküli döntetlennel vonulhattak pihenőre a csapatok. A második játékrészt rögtön aktívabban kezdte a Valladolid, egymásután vezették a támadásokat. A Celta Vigo helyzetét nagyban nehezítette Charles kiállítása az 56. percben, ezt követően még inkább átvették a hazaiak a mérkőzés irányítását. A mezőnyfölény a 60. percben Guerra révén érett góllá, majd a hazaiak támadója még kétszer eredményes tudott lenni.
    A mérkőzés hajrájában még egy kisebb tömegjelenet is tarkította a találkozót, a vendégek frusztrációja kiütközött az esetnél.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (00:00:12)

90+3
    A hosszabbításban még egy kakaskodás is történt a pályán, az eset kezdett egy kocsmai tömegjelenethez hasonlítani.

90
    A végén még szépíthettek volna a vendégek, egy balról középre küldött labdát Cabral fejelte az ötösről kapura. Mariño szerencséje volt, hogy pontosan középre tartott a labda, így hárítani tudott.

89
    Manucho jött be a lecserélt Guerra helyett.

88
    Orellana kétszer egymásután végezhetett el szögletet, egyik sem jelentett veszélyt kapura.

86
    A Valladolid gólt szerzett!
    JAVI GUERRA megszerzi mai harmadik gólját is. Ebert ívelte be balról középre a labdát, a védők között hét méterről Guerra azonnal a kapuba pöckölt.

85
    Costas jött be Fontàs helyett.

85
    A vendégek beívelt szögletét könnyedén kivágták a védők.

84
    Hosszú idő után vezettek veszélyes támadást a vendégek. Jobb oldali beadást követően, Rafinha 14 méterről finoman tette kapura, labdája azonban elakadt a blokkban.

83
    A mezőnyben folyik a játék, a hazaiak emberelőnyben jóval aktívabbak. A Vigo kapra egyáltalán nem veszélyes.

81
    Ebert futott versenyt a labdáért egy mélységi indítás után, de a partjelző már lest jelzett. Szabadrúgás kifelé a Vigo javára.