Fehérvár AV19 – Dornbirner EC 4:3 (hosszabbítás vége)
Fehérvár AV19
4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0)
Dornbirn Bulldogs
szombat 21.12.2013, 17:30 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBEL

A fehérváriak a végén megtudták nyerni a mérkőzést a hosszabbításban és ezzel feljöttek a nyolcadik helyre!
    Köszönöm szépen a figyelmüket, további szép hétvégét kívánok Önöknek. (20:10:46)

64:48
    A Volán gólt szerzett!Sarauer megszerzi a győztes gólt a Fehérvárnak.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Vége a harmadik harmadnak, nem született döntés, így jöhet a hosszabbítás.

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

57:29
    A Dorbirn gólt szerzett!ARNIEL kiegyenlíti a mérkőzés állását Aquino és Sonne közreműködésével.

56:38
    Naglich is megkapja a két perces kiállítását.

55:57
    A Volán gólt szerzett!SERTICH megszerzi csapatának a vezetést Sikorcin passzából.

50:40
    Kovács megkapja második kiállítását bottal akasztás miatt.

50:29
    Aquino is kap egy két perceset.

47:39
    Plante kap két perces kiállítást bottal való ütésért.

40:01

Vége a második hármasnak is.
    ismét egy-egy gól esett a harmad során. 2-2 az eredmény, jöhet a harmadik harmad.

40:00

38:08
    Nemes és Hetényi kap két perces kiállítást ütközésért.

34:38
    A Dorbirn gólt szerzett!AQUINO révén kiegyenlít Dornbirner.

34:11
    Kovács kap két perces kiállítást bottal ütésért.

Gólok és gólpasszok: 19. Sertich, 21. Banham (Bank, Jackman), 56. Sertich (Sikorcin), 65. Sarauer – 5. D'Alvise (Montgomery, Grenier), 35. Aquino, 58. Arniel (Aquino, Sonne)

Fehérvár AV19: Hetényi Z. (Rajna) – Pozsgai, Jackman, Benk, Sarauer, Banham – Szirányi, Tokaji, Mihály, Naglich, Magosi – Sertich, Hetényi P., Kovács Cs., Sikorcin, Tóth G. – Kiss D., Orbán, Nemes – vezetőedző: Marty Raymond másodezdő: Rob Pallin
    Dornbirn Bulldogs: Dennis – D'Aversa, Oraze, Aquino, Arniel, Mink – Magnan- Grenier, Plante, D'Alvise, Sonne, Grabher – Montgomery, Lembacher, Petrik, Jarret, Mairitsch, – Putnik, Feichtner, Häußle – vezetőedző: Dave Macqueen, másodedző: Wolfgang Hagen