EKFSC - Globál Safe – Érd 27:32 (vége) | Siófok – Fehérvár 33:21 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Veszprém BKC 30:25 (vége)
Dunaújvárosi KKA
30:25 (13:13)
Veszprém Barabás KC
vasárnap 29.12.2013, 18:00 • Dunaújvárosi Sportcsarnok • Női kézilabda NB1

A 2. félidőt a Kohász kezdte,el is húzott 3 góllal ismét,de most nem sikerült a felzárkózás rögtön a Veszprémieknek. Majd ismét kiegyenlítődött a küzdelem de az utolsó 10 percben végig uralta a pályát a Kohász,ezzel biztosítva a győzelmet. Igazi rangadót láthattunk,melyet a jobban védekező csapat nyert.

Dunaújvárosi Kohász KA- Veszprém Barabás KC tehát 30-25

Köszönjük,hogy velünk tartottak! (19:26:48)

60
    Mérkőzés vége. (30:25)

59
    Vincze lő gólt szélről. (30:25) (30:25)

59
    Kimarad a vendég helyzet.Hajtai marad a földön. (29:25) (29:25)

58
    Róth Kálmán időt kér 2 perccel a vég előtt. (29:25) (29:25)

58
    Bulath értékesítette a büntetőt. (29:25) (29:25)

57
    Elvesztették a fonalat a vendégek Tóth Gabriella csúnyán oda ütött Gerának,de a játékvezetők csak 2 percet adtak. (28:25) (28:25)

57
    Kurucz kap 2 percet. (28:25) (28:25)

57
    Igazi fieszta hangulat van a a csarnokban. A játékvezető sípját alig hallani. (28:25) (28:25)

56
    Bulath lő újabb gólt. (28:25) (28:25)

56
    Elveszti a labdát a Veszprém,támad a Kohász. (27:25) (27:25)

55
    Hosszú próbálkozása marad ki hazai oldalon. (27:25) (27:25)

55
    Kimarad az Újvárosi helyzet,letámad a Veszprém,egy ütközés után mind két csapat játékosa lent marad. (27:25) (27:25)

54
    Az időkérés alatt gyors összefoglalóban elmondhatjuk,hogy a kisebb gól különbség ellenére kiélezett mérkőzés folyik. (27:25) (27:25)

54
    Mátéfy Eszter kér időt. (27:25) (27:25)

54
    Takács Bianka szerez gólt vendég oldalról. (27:25) (27:25)

54
    Ferling lő gólt. (27:24) (27:24)

53
    Planéta jó formában van,újabb gólt lő. (26:24) (26:24)

53
    Vincze Melinda lő gólt. (26:23) (26:23)

Böröcz Balázs

Kommentátort keresünk a Veszprém Barabás KC csapatának meccseihez. További információk.

Dunaújvárosi KKA: Víg,Spisák,Csapó- Ferling,Gera,Vadász, Takács D.,Takács F.,Vincze,Bulath,Palotás,Ferenczi,Hosszú,Rádl,Grosch,Kővári
    Veszprém Barabás KC: Pásztor,Szemerey,Györkös- Tóth E.,Hajtai,Kokas,Gulyás,Kurucz,Pelczéder,Marincsák,Planéta,Vesztergombi,Kiskartali,Tóth G.,Takács,

Játékvezetők: Heim Attila-Jolántai Csaba