Swansea City – Manchester City 2:3 (vége) | Arsenal FC – Cardiff City FC 2:0 (vége) | Crystal Palace – Norwich 1:1 (vége)
Fulham FC – West Ham United 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Hull City 2:0 (vége) | Southampton FC – Chelsea F.C. 0:3 (vége)
Stoke City – Everton FC 1:1 (vége) | Sunderland AFC – Aston Villa FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Newcastle United 1:0 (vége)
Manchester United – Tottenham Hotspur 1:2 (vége)
Crystal Palace
1:1 (1:1)
Norwich City
szerda 01.01.2014, 16:00 • Selhurst Park, London • Barclays Premier League

Az első félidő vége volt igazán izgalmas ezen a mérkőzésen, fantázia nélkül játszott mindkét csapat, a Crystal Palace még az emberelőnyét sem volt képes kihasználni, igaz a vendégek a második félidőben már inkább az eredmény tartására törekedtek, nekik az egy pont is jól jött idegenben. (18:00:24)

90+4
    Williams beadása jobbról, Whittaker fejeli ki Jedinak elől

90+3
    Gayle csap le a labdára a jobbösszekötő helyén, de egy csel után elv4eszíti, szabálytalankodik is Bennettel

90+2
    Redmond birkózik Mariappával a bal szélen, ő a szabálytalan, szabadrúgás kifelé

90+2
    Puncheon érkezik egy jobb oldali beadásra, kevéssel marad le róla a hosszú saroknál

90+1
    Redmond teszi középre a szögletet, Speroni fogja ölre a labdát

90
    5 perc a ráadás

90
    Whittaker vágja előre a labdát, Johnson tartja meg a bal szélen, Ward szereli szögletre

89
    Elmander becsúszva állítja meg Ward indítását, dobhat a Norwich a hazai térfélen

89
    Johnson ível Elmander felé bal szélre, Gabbidon szereli erőszakosan

88
    Williams vezeti a védőkre a labdát, de beéri hátulról Johnson, és elhozza a labdát

87
    Williams indul a bal szélen, de a labda hosszú, kirúgás jön

86
    Előreívelés Parrtól, Chamakhot előzik meg a 16-os vonalánál

85
    Csere a Norwich-nál: lemegy Hooper, bejön Martin.

84
    Emberhátrányban küzd már a Norwich, más kérdés, hogy a nem túl jó formában lévő hazai támadók így sem biztos, hogy élni tudnak az előnnyel.