Fehérvár AV19 – Moser Medical Graz 99ers 3:1 (vége)
Fehérvár AV19
3:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Moser Medical Graz 99ers
vasárnap 05.01.2014, 17:30 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBEL

A SAPA Fehérvár AV19 végül 0-1-ről fordítani tudott és ezzel a 3-1-es eredménnyel megszerezték idei első győzelmüket, ezzel zárkózva a hatodik helyhez. (19:56:24)

60:00

59:56
    A Volán gólt szerzett!BANHAM duplázni tud és ezzel a góllal bebiztosította csapata győzelmét, 3-1!

40:16
    A Volán gólt szerzett!BANHAM megszerzi a vezetést a hazai gárda számára rögtön a harmadik harmad elején!

40:01

40:00

39:22
    A Volán gólt szerzett!KOVÁCS szerzi meg az egyenlítő találatot a fehérváriak számára.

22:00
    Vendégek teljes létszámban.

20:01

A hazaiak egy gólos hátránnyal vonulhatnak az első szünetre. Reméljük az edzőnek összeszedni a fiúkat és megfordítani a mérkőzést.

20:00
    Moderer kap két percet az első harmad hajrájában.

20:00

15:42
    Wiedergut kap két percet bottal való ütés miatt.

04:49
    A Graz gólt szerzett!DAY megszerzi csapata számára a vezetést Labelle passzából, 1-0!

00:01

A fehérváriak hazai pályán fogadják a Graz 99ers csapatát.
    Az év első két mérkőzésen nem sok babér jutott a hazaiaknak, hiszen miután kikaptak a Znojmotól idegenben, majd hazai pályán 3-1-ről veszítettek el a mérkőzést hosszabításban 4-3-ra, így bekellett érjék az egy ponttal. Reméljük ma több sikerélményük lesz a srácoknak.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.

Gólok és gólpasszok: 40. Kovács, 41. Banham, 60. Banham – 5. Day (Labelle)

Fehérvár AV19: Hetényi Z. (Ágoston) – Sertich, Varga, Naglich, Sarauer, Banham – Szirányi, Tokaji, Kovács, Magosi, Mihály – Orbán, Jackman, Benk, Tóth, Vincze – Hetényi P., Pozsgai Németh, Nemes, Kocsis
    Moser Medical Graz 99ers: Sabourin (Still) – Reintholer, Vanballegocie, Lattendreese, Day, Labelle – Coulambe, Lassen, Lemieux, Kaspitz, Ganahl – Picard, Wiedergut, Strobmeier, Moderer, Zusevics