Spanyolország – Magyarország_dup 34:27 (vége)
Spanyolország
34:27 (17:10)
Magyarország_dup
vasárnap 12.01.2014, 18:15 • Gigantium (Aalborg, Dánia) • Európa-bajnokság

A mérkőzés képe nem indokolta a hét gólos különbséget, a védelmünk ezen a mérkőzésen nem működött hatékonyan, erre a 34 kapott gólunk ékes bizonyíték. A 27 lőtt gólunkkal semmi gond nincs, azzal lehetne mérkőzést nyerni, a védekezést kell jobban összerakni.
    Mocsai Lajos igyekezett sokat cserélni, a második félidő közepétől ezt tették már a spanyolok is, így vélhetően a kulcsemberek nem lesznek fáradtak a következő összecsapáson.
    Láttunk érdekes és szép megoldásokat is, a meccs a rengeteg bosszantó hibánkon ment el és jóval szorosabb is lehetett volna, ha a végén jobban koncentrálunk. Lékai Máté és Iváncsik Gergő emelhető ki a magyar csapatból és Vadkertinek is akadtak szép mozzanatai.
    Reméljük sikerül javítanunk akár Izland, akár Norvégia ellen és akkor nagy valószínűséggel teljesítenénk az elvárást, a legjobb nyolc közé jutást.
    ---- (19:50:44)

60
    Mérkőzés vége. (34:27)

60
    RIVERA még három másodperccel a vége előtt a bal szélről a hosszú alsót kilőtte, ez a mérkőzés vége. (34:27) (34:27)

60
    SZALAFAI kétszeresen elrontott támadások után a jobb szélről lerohanás után szerzi második gólját. (33:27) (33:27)

59
    RIVERA egy blokkolt lövés után megiramodott és a bal szélről befejezte a ziccert sikerrel. (33:26) (33:26)

59
    TOMAS első szándékból a bal felsőbe vágja a büntetőt. (32:26) (32:26)

59
    Vadkerti kap kétperces kiállítást és hetes is következik. (31:26) (31:26)

59
    Vadkerti próbált labdát szerezni csúszva-mászva a labda után, de kiment és előtte láb. (31:26) (31:26)

58
    PUTICS is megszerezte első gólját, szintén átlövésből a bal oldalról. (31:26) (31:26)

58
    GARCIA hálószaggató átlövésgóllal válaszol középről. (31:25) (31:25)

57
    ILYÉS Ferenc óriási átlövésgólt szerez a szaggatottról felugorva középről. (30:25) (30:25)

57
    Sarmiento belemenése. (30:24) (30:24)

56
    VADKERTI nagyon szépen játszott össze Ancsinnal kettő a kettő ellen és középről szép gólt szerzett. (30:24) (30:24)

56
    Blokkolt lövést próbált Schuch megmenteni, de már csak az oldalvonalra lépve sikerült elkapnia. (30:23) (30:23)

55
    Sarmiento átlövését védte Tatai jobbról. (30:23) (30:23)

55
    Ilyés közben visszatért a pályára, így emberelőnyben vagyunk. (30:23) (30:23)

54
    Putics Barna a kapus bal kezére dobta a büntetőt, az alapvonalon túlra szállt a labda. (30:23) (30:23)

54
    Lékai tör be hetes és két perc. Guardiola kapja a két perces büntetést. (30:23) (30:23)

53
    Kihasználva az emberelőnyt GURBINDO tört be középen és bebombázta a bal felsőbe. (30:23) (30:23)

Spanyolország: Sierra, Perez – Gurbindo, Rocas, Maqueda, Tomas, Entrerrios, Sarmiento, Ugalde, Andreu, Canellas, Morros, Ruesga, Garcia, Rivera, Guardiola
    Magyarország_dup: Mikler, Tatai – Gulyás, Szalafai, Ancsin, Mocsai, Császár, Lékai, Schuch, Szöllősi, Zubai, Ilyés, Nagy K., Putics, Iváncsik, Vadkerti

Játékvezetők: Krstic, Ljubic (szlovénok)