Sunderland AFC – Southampton FC 2:2 (vége) | Arsenal FC – Fulham FC 2:0 (vége) | Crystal Palace – Stoke City 1:0 (vége)
Manchester City – Cardiff City FC 4:2 (vége) | Norwich – Hull City 1:0 (vége) | West Ham United – Newcastle United 1:3 (vége)
Liverpool F.C. – Aston Villa FC 2:2 (vége)
Sunderland AFC
2:2 (1:2)
Southampton FC
szombat 18.01.2014, 13:45 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

Hiába vezetett már a 31. percben 2-0-ra a vendég együttes, végül a Southampton-nak be kell érnie a döntetlennel, sőt, a végén még akadt izgulni valójuk a szenteknek!
    Egy már megnyert mérkőzést hagyott kicsúszni a kezéből a fekete mezes gárda, az első félidőben osztálykülönbség volt felfedezhető a csapatok között.
    Az egy pontnak igazából senki sem örülhet, bár így a Sunderland átmenetileg feljön a 18. helyre. (15:43:28)

90+7
    A. JOhnson sarokrúgását kifejelik a vendégek, az ismétlés Ki előtt, blokk, majd Alonso fejesét fogja Boruc.

90+6
    Egy eladott labda után Fletcher ugrik ki a bal oldalon, aki centerezne, belevetődnek szöglet!

90+5
    Eléggé töredezett a játék, bedobással jöhetnek a hazaik a felezővonaltól.

90+4
    Mintha már beletörődtek volna a csapatok az eredménybe.

90+3
    Mannone küldi előre a labdát, egészen Fletcher irányába, de a hazaiak támadója nem tudja lekezelni a játékszert.

90+2
    Kicsit óvatosabbak már a csapatok, senki sem szeretne innen veszíteni.

90+1
    Hét perc lesz a hosszabbítás a mérkőzés végén.

90+1
    Gyenge fejes messziről, Mannone hárít.

90
    Szabadrúgás a vendégek javára, a tizenhatos oldalvonalától nem messze.

88
    Sérülés miatt le kell cserélni Lovrent is, Yoshida folytatja a helyén.

87
    Sérülés miatt: G. Ramirez le, Ward-Prowse be.

86
    G. Ramirezt hordágyon viszik le a pályáról.

85
    Két vendég játékos is fekszik a füvön, ápolás lesz.

84
    G. Ramirezt szereli Brown a hátulról, a tizenhatoson vonala előtt!

82
    A. Johnson beadás helyett a hosszú alsót veszi célba, Boruc odaér.

81
    Fletcher (Sunderland) van lesen.

80
    Alonso indítását Boruc küldi vissza a mezőnybe, a vendégek hálóőre jócskán kijött a kapujából.