Sunderland AFC – Southampton FC 2:2 (vége) | Arsenal FC – Fulham FC 2:0 (vége) | Crystal Palace – Stoke City 1:0 (vége)
Manchester City – Cardiff City FC 4:2 (vége) | Norwich – Hull City 1:0 (vége) | West Ham United – Newcastle United 1:3 (vége)
Liverpool F.C. – Aston Villa FC 2:2 (vége)
West Ham United
1:3 (1:2)
Newcastle United
szombat 18.01.2014, 16:00 • Upton Park, London • Barclays Premier League

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (17:56:58)

A mérkőzés statisztikai adatai:
    Labdabirtoklás: 48%-52%
    Kapura lövési kísérletek: 11-19
    Kaput eltaláló próbálkozások: 2-9
    Szögletarány: 4-3
    Szabálytalanságok: 9-6

Jó kis mérkőzésen a Newcastle összességében megérdemelt győzelmet aratott a West Ham otthonában, hiszen az első félidő nagy részében mutatós futballal, komoly fölényben játszva szerzett kétgólos előnyt. Az első félidő hajrájában esett hazai találat azonban roppant szorossá tette a második félidőt, s bizony az utolsó pillanatig benne volt a levegőben a hazaiak esetleges egyenlítő találata. Cabaye szabadrúgása azonban a legvégén mindent eldöntött.

90+5
    A Newcastle gólt szerzett!
    A szabadrúgást YOHAN CABAYE csavarja varázslatosan a jobb sarokba úgy, hogy a labda flipperezett egyet Adrián keze és a kapufa között, majd a hálóba vágódott.

90+4
    Tioté passza után Ben Arfa harcol ki szabadrúgást Carroll-lal szemben mintegy 22 méterre a hazai kaputól, kissé balra.

90+3
    Látványosan húzzák már az időt a Newcastle futballistái.

90+2
    Hosszú labda előre, de Joe Cole-t lesen állítja meg a partjelző.

90+2
    Carlton Cole-t állítják meg nagyon könnyedén a vendégvédők jobbösszekötőben.

90
    Öt perc a hosszabbítás.

90
    Joe Cole bal oldali szöglete után mentenek a védők, Downing jobb oldali beívelését pedig Collins lövi 17 méterről kevéssel a jobb alsó sarok mellé.

90
    Downing ível középre jobbról, Yanga-Mbiwa fejeli szögletre a labdát Carroll elöl.

89
    Joe Cole bal oldali beadása után Tioté szabadít fel középen Carroll elöl.

88
    Tioté labdája rossz balra, bedobás a hazaiaknak, ami után Downing jobb oldali beadását elfejelik a védők Carlton Cole elöl.

87
    Ben Arfa akcióját Morrison állítja meg a hazai térfél közepén, s hazaadja a labdát Adriánnak.