Borussia Dortmund – FC Augsburg 2:2 (vége) | VfB Stuttgart – 1. FSV Mainz 05 1:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Hannover 96 1:3 (vége)
Norimberk – 1899 Hoffenheim 4:0 (vége) | SC Freiburg – Bayer Leverkusen 3:2 (vége) | Eintracht Frankfurt – Hertha BSC 1:0 (vége)
Borussia Dortmund
2:2 (1:0)
FC Augsburg
szombat 25.01.2014, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Bundesliga

A mérkőzésen hamar megszerezte a vezetést a Dortmund, majd a második félidőben szerencsétlenül pont az első gól szerzője, Bender egyenlített öngólból. Innentől kiegyenlített volt a játékképe, ám a 65. percben egy remekül kivitelezett szabadrúgás után ismét a hazaiaknál volt az előny. Végül a csereként beállt Dong-Won állította be a végeredményt egy pazar fejes góllal. A végeredmény tehát egy igazságos döntetlen, amivel inkább az Augsburg lehet elégedett, míg a Dortmundnál tovább folytatódik a rossz széria. (17:27:05)

90+3
    Klavan akasztja meg a Dortmund kontráját.

90+2
    Sahin döngölte a földbe ellenfelét a fejpárbajnál.

90+1
    Aubameyang volt szabálytalan az ellenfél térfelén.

90
    3 perc lesz a hosszabbítás.