Borussia Dortmund – FC Augsburg 2:2 (vége) | VfB Stuttgart – 1. FSV Mainz 05 1:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Hannover 96 1:3 (vége)
Norimberk – 1899 Hoffenheim 4:0 (vége) | SC Freiburg – Bayer Leverkusen 3:2 (vége) | Eintracht Frankfurt – Hertha BSC 1:0 (vége)
SC Freiburg
3:2 (1:2)
Bayer Leverkusen
szombat 25.01.2014, 15:30 • Mage Solar Stadion (Freiburg) • Bundesliga

Elképesztő mérkőzésen fordítja meg a mérkőzést és a három pont sorsát a Freiburg! Az első félidőben még jobban játszó Leverkusen leeresztett a másodikra, a hazaiak pedig remek játékkal rukkoltak elő. Egészen a rendes játékidő utolsó percéig úgy tűnt, megszakad a Leverkusen vereségi sorozata, de a csereként beálló Klaus góljával az extázisban játszó Freiburg három mérkőzésnyire növelte a vendégek negatív szériáját. A végeredménnyel búcsúzom: SC Freiburg – Bayer 04 Leverkusen 3:2! Köszönjük a figyelmet! (17:30:32)

90+3
    Még kihasználja utolsó cseréjét is a Freiburg: Daridat Schuster váltja!

90+2
    Cserél még a végén a Freiburg: a remekelő Mehmedi helyén Hanke!

90
    A Freiburg gólt szerzett!
    Hihetetlen! Az utolsó percben nyeri meg a találkozót a Freiburg! Nem figyeltek Schmidre a jobb szélen, remek kiugratást kapott Mehmeditől, végigvitte a francia, majd az alapvonalról visszapasszolta az érkező FELIX KLAUS-nak, a csereember pedig 8 méterről Leno mellett a kapuba bombáz!

90
    Az utolsó percbe léptünk.

89
    Sorg újabb átlövési kísérletébe Reinartz lépett bele.

88
    Schmid jobb oldali beadását kifejelik, a kipattanót Sorg szedi össze, majd 25 méterről tüzel a jobb felső sarok fölé!

87
    Rolfes szabálytalan a hazai támadásnál Sorggal szemben, jöhet a Freiburg.

86
    Hátul járatja a labdát a Leverkusen.

85
    Castro elől tisztáznak szögletre a hazai védők, a sarokrúgást követő beadást pedig Baumann öklözi ki.

84
    Egy labdaszerzés után jöhetett a hazai támadás, Klaus ugratta ki Mehmedit, jobbról adta be a svájci támadó, ketten is érkeztek, de végül Bender zárt vissza az utolsó pillanatban.

83
    Koreai csere a Leverkusennél: a jól játszó Son helyén honfitársa, Ryu folytatja.

82
    Derdiyok szólózik a tizenhatos előtt, majd lekészíti Castronak a labdát, aki éles szögből tüzelt az oldalhálóba.

80
    Labdaszerzés után négy a négyben jöhetett a leverkuseni támadás, de Derdiyok lapos passza elakad a védőkben.

79
    Schmid beadását kifejelik, a kipattanót Darida lövi el kapásból, de ebbe is belelépnek a vendégek.

79
    Szöglet a Freiburgnak, a védők is előrehúzódnak!

77
    Schmid tekerte rá 26 méterről a szabadrúgás, a jobb sarkot célozta, kicsit ment csak mellé a lövése.

76
    Mehmedit indították volna egy magas labdával, Reinartz rántotta le ígéretes helyzetben. Sárga lap és jó helyről jöhet a szabadrúgás!