Real Madrid – Granada 2:0 (vége) | Valladolid – Villarreal 1:0 (vége) | Valencia – RCD Espanyol 2:2 (vége)
Sevilla – Levante 2:3 (vége)
Valencia CF
2:2 (2:2)
RCD Espanyol
szombat 25.01.2014, 20:00Primera División

Mérkőzés vége. (23:06:57)

Az első félidőben megszerzett 2-2 gól kitartott a mérkőzés végéig. A második félidő elejét nagyon megnyomta a Valencia, a vendégek kontrákból veszélyeztettek. A pályán a hazaiak voltak mezőnyfölényben, Cordoba révén mégis a vendégek szerezhettek volna vezetést.
    A döntetlen végső soron igazságosnak mondható, az 1:1-es döntetlennel az Espanyol maradt a Valencia előtt a tabellán.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90+3
    Még a legvégén is eldönthette volna a mérkőzést a Valencia, balról veszélyesen belőtt labdát azonban Casilla magabiztosan ölelte magához.

90+1
    Rodriguez jött be a lecserélt Abraham helyett.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    A Valencia jobb oldalon húzta meg, a beadás lecsúszott, kirúgással jöhet az Espanyol.

88
    Simao helyett Alvarez a pályán.

86
    A Valencia megpróbálja kiharcolni a győzelmet, megnyomják a végét.

85
    Piatti ívelhetett be szögletet, Casilla könnyedén húzta le az ötösön.

83
    Javaloyas ívelte be a hazaiak szabadrúgását az Espanyol kapuja elé, Casilla magabiztosan húzta le.

82
    Alcácer helyett Pabón érkezett.

80
    Kisebb szabálytalanság után szabadrúgás a Valencia javára a középpályáról.

79
    Córdoba helyett Alex érkezett.

78
    A végét megnyomják a hazaiak, jobb híján csak védekezik az Espanyol.

76
    A hazaiak jobbról beívelt sarokrúgása nem jelentett veszélyt, kivágták a védők.

75
    Piatti 20 méterről eresztett meg egy bombát, Casilla bravúrral tolta szögletre a léc alól.

74
    Canales jött be a lecserélt Parejo helyett.

73
    Parejo ívelte be a hazaiak szögletét, kapura nem volt veszélyes, a védők kivágták a labdát.