Real Madrid – Granada 2:0 (vége) | Valladolid – Villarreal 1:0 (vége) | Valencia – RCD Espanyol 2:2 (vége)
Sevilla – Levante 2:3 (vége)
Sevilla FC
2:3 (1:1)
Levante UD
szombat 25.01.2014, 22:00Primera División

Fordulatos mérkőzés volt, a Levante kétszer tudott perceken belül egyenlíteni a Sevilla két gólja után, de a harmadikkal már megfordították az eredményt, és hiába támadta végig a hajrát a hazai csapat egyenlíteniük sem sikerült már. (23:54:14)

90+4
    Marin lövését védi Navas, a kipattanót Rakitic lövi a bal sarok mellé

90+4
    Nem tud már helyzetbe kerülni a Sevilla, Coke beadását kivágják

90+3
    Piros lapot kap Samperio (Sevilla Fútbol Club), elégtételt vett Barralon az előző esetet követően

90+3
    Samperiót szereli Barral az alapvonalnál, nagyot esik Samperio

90+2
    Piros lapot kap Karabelas (Levante Unión Deportiva), Cokét rúgja fel a felezővonalnál

90
    Gameiro tesz le egy labdát Fazio elé, pontatlan, lesen is a védő

90
    4 perc a hosszabbítás

90
    Rakitic előre ívelését kifejelik, a kipattanóra Gameiro csap le, de a lövése elakad a védőkben

89
    Carrico lő a 16-oson kívülről, a bal sarok mellé kevéssel

88
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül El Zhar (Levante Unión Deportiva)l, Cokét rúgta meg

88
    Samperio beívelése balról, Navas húzza le az ötösön

87
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Fazio (Sevilla Fútbol Club). a könyöklésért

86
    Rakitic ível előre labdát, Fazio könyökli le Barralt, szabadrúgás kifelé

85
    Támad kétségbeesetten a Sevilla, de jól állja a sarat a Levante védelme, nincsenek helyzetek.

83
    Fazio mellel készíti le lövésre a labdát, Gameiro lő 17 méterről, de jócskán a jobb sarok mellé