Manchester United – Cardiff City FC 2:0 (vége) | Norwich – Newcastle United 0:0 (vége) | Southampton FC – Arsenal FC 2:2 (vége)
Swansea City – Fulham FC 2:0 (vége) | Crystal Palace – Hull City 1:0 (vége) | Liverpool F.C. – Everton FC 4:0 (vége)
Southampton FC
2:2 (1:0)
Arsenal FC
kedd 28.01.2014, 20:45 • St Mary's Stadium, Southampton • Barclays Premier League

Kiváló mérkőzésnek pontosztozkodás a vége. Fonte első félidei góljára Giroud válaszolt. Cazorla meg is szerezte a vezetést a londoniaknak, de Lallana két percen belül válaszolt. Ezután adódtak lehetőségek mindkét oldalon, újabb találat azonban már nem született. Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is, Southampton FC – Arsenal FC 2:2! (22:42:58)

90+7

90+7
    Ward-Prowse kap lapot reklamálásért.

90+6
    Monreal szórja el a labdát. Rodriguez éppen csak lemarad a centerezésről.

90+5
    Monreal tisztáz ezúttal.

90+5
    Lallana húzta meg a bal szélen, beadását Szczesny húzza le.

90+4
    Az ágyúsok is vaktában előre küldik, Fonte gyűjti be.

90+4
    Monrealtól sikerül Chambersnek elrúgnia a labdát. Mertesacker szedi össze az előre vágott játékszert.

90+3
    Chambers passzát Cork nem tudja maga elé tenni, pedig nagy helyzetben lépett volna ki a támadó.

90+3
    Egyik csapat sem elégedett a döntetlennel.

90+3
    Gibbs szereli ellenfelét a szélen.

90+2
    Szczesny kapus húzza le a beadást.

90+1
    Oxlade-Chamberlain indult meg a jobb szélen. Les miatt megáll az akció.

90+1
    Hat perc a ráadás.

90
    Rodriguez Mertesackernek rúg oda a felezőnél.

90
    Giroud is lejön, Podolski a helyén!

89
    Davist Do Prado váltja az utolsó néhány percre.

88
    Gyorsan próbáltak kontrázni a vendégek, de lelassul támadásuk.

87
    Szcsesny véd nagyot! Fonte dőlt rá a lövésre. 10 méterről tüzelt, de ezúttal a kapus nyeri kettejük párharcát.