RCD Espanyol – Granada 1:0 (vége)
RCD Espanyol
1:0 (0:0)
Granada CF
péntek 07.02.2014, 21:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Primera División

Az első félidő 30. percében hátrányba került az Espanyol. Ezt követően a vendég Granada játszott fölényben, majd a második félidőben ez a fölény csak fokozódott.
    A 78. percben szögletből megszerezték a vezetést a hazaiak, ezután pedig már sikeresen végigbekkelték a találkozót.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (22:56:38)

90+3
    Garcia helyett Abraham áll be a hosszabbítás végén.

90+2
    El Arabi kapott sárga lapot buktatásért.

90+1
    Sanchez próbálkozott meg egy lövéssel 13 méterről, kísérlete elakadt a vendégblokkban.

90
    Három perc lesz a ráadás.

88
    A vendégek fölényesen birtokolják a labdát, jobb híján csak védekezik az Espanyol.

87
    A Granada vezetett támadást, a hazai kapuhoz beívelt labdát Casilla húzta le a levegőben.

86
    El Arabi volt elől szabálytalan, a hazaiak végeznek el szabadrúgását meglehetősen kényelmesen.

85
    A Granada játékosai egyre feszültebbek, szemmel láthatóan nehezen viselik hogy az ellenfél vezet.

83
    Garcia felé ment egy hosszú labda, de már lesen volt a hazaiak játékosa. Szabadrúgással jöhet kifelé a Granada.

82
    Rki követett el szabálytalanságot, szabadrúgással jöhetnek a hazaiak.

81
    Nyom helyett Pereira a pályán.

80
    A Granada próbálja fokozni a tempót, a hazaiak védelme egyelőre jól zár.

78
    Az Espanol gólt szerzett!
    Némi meglepetésre a hazaiak szerzik meg a vezetést. Bal oldalról ívelhettek be szögletet, középen HECTOR MORENO védője szorításában hat méterről pontosan fejelt a kapu jobb sarkába.

76
    Az Espanyol 17 méterről végezhetett el szabadrúgást, nem jelentett veszélyt a vendégek kapujára.

75
    Ilori kapott sárga lapot, közvetlenül a tizenhatos vonala előtt vágta fel ellenfelét.

74
    Az Espanyol végezhetett el szabadrúgást, veszélyes területre azonban nem tudták bejátszani a labdát.