Liverpool F.C. – Arsenal FC 5:1 (vége) | Aston Villa FC – West Ham United 0:2 (vége) | Chelsea F.C. – Newcastle United 3:0 (vége)
Crystal Palace – West Bromwich Albion 3:1 (vége) | Norwich – Manchester City 0:0 (vége) | Southampton FC – Stoke City 2:2 (vége)
Sunderland AFC – Hull City 0:2 (vége) | Swansea City – Cardiff City FC 3:0 (vége)
Southampton FC
2:2 (2:2)
Stoke City
szombat 08.02.2014, 16:00 • St Mary's Stadium, Southampton • Barclays Premier League

A második félidő, jóval alacsonyabb színvonalú játékot hozott, mint az első játékrész. Egyik csapat sem kockáztatott, a hazaiak továbbra is a labdatartásra koncentráltak, a vendégek pedig a széleken próbáltak kontrákat vezetni. Jay Rodriguez játéka visszaesett a második félidőben, de Lambert és Davis se vállalt annyit, mint az első 45 percben. A vendégeknél viszont feljavult Pieters játéka, aki mind támadásban, mind védekezésben hasznosan játszott. Összességében reális eredmény a döntetlen. (17:59:00)

90+3
    Vége mérkőzésnek.

90+2
    Óriási küzdelem a pályán, most már ívelésekkel próbálkoznak a játékosok.

90+1
    3 perc hosszabítást jelez a negyedik játékvezető.

90
    Odemwingie is besárgul Rodríguezt buktatta.

89
    Újabb szöglettel jöhetnek a hazaiak. Begović ezt is lehúzza magabiztosan.

87
    Továbbra is támadásban a Southampton, azonban a vendég védők nagyon precízen munkát végeznek.

85
    Továbbra is ömlik az eső, már alig látni a pályán.

84
    A Stoke kihasználja második cseréjét is. Assaidi-t Guidetti váltja.

83
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül WALTERS (Stoke City).

83
    Szabadrúgással jöhet a vendég csapat, Walters volt szabálytalan.

80
    Cserélnek a hazaiak is, a sokat robotoló Clyne-t Chambers váltja.

78
    Charlie Adam-et, N'Zonzi váltja a vendégeknél.

77
    Ezt követően a hazaiak szöglete veszélytelen volt.

76
    Kalandos körülmények között Clyne elé került a labda a jobb szélen, épp hogy be tudta adni, az érkező Pieters óriásit mentett.

73
    A széleket próbálja továbbra is megbontani a Stoke City, Pieters folyamatosan felfut a bal szélen és beadásokkal próbálkozik.

72
    Szabadrúgással jöhet a vendég együttes. Adam csavarja az oldalvonal mellől a labdát középre, kísérletét, azonban kifejelik a hazai védők.