Liverpool F.C. – Arsenal FC 5:1 (vége) | Aston Villa FC – West Ham United 0:2 (vége) | Chelsea F.C. – Newcastle United 3:0 (vége)
Crystal Palace – West Bromwich Albion 3:1 (vége) | Norwich – Manchester City 0:0 (vége) | Southampton FC – Stoke City 2:2 (vége)
Sunderland AFC – Hull City 0:2 (vége) | Swansea City – Cardiff City FC 3:0 (vége)
Sunderland AFC
0:2 (0:1)
Hull City
szombat 08.02.2014, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

A Sunderland hamar emberhátrányba került, majd jól tartotta magát, azonban a 16. percben rés akadt a védelmen és a vendégek megszerezték a vezetést. Innentől összeszedte magát a Sunderland és kiegyenlített volt a játékképe. Egészen a 62. percig, ugyanis ekkor Jelavic második góljával beállította a két gólos különbsléget, amire már nem tudott a haza csapat válaszolni. (17:55:13)

90+3
    Aluko szabálytalansága után Alonso maradt lent.

90+3
    Mannone szedte le a szabadrúgást.

90+2
    Meyler került a földre.

90+1
    Colback akasztotta meg az ellenfél kontráját.

90
    3 perc lesz a hosszabbítás.